Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Türkiye’de klasik bir Renault nereden alınır?

Türkiye’de bir klasik otomobil tutkunuysanız, şanslısınız! Ülke genelinde klasik Renault’ları bulabileceğiniz pek çok yer var. İster İstanbul’da, ister Ankara’da veya İzmir’de olun, gözünüze çarpan bir klasik araba bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Aramanıza başlamak için en iyi yerlerden biri çevrimiçidir. Classicsofarabia.com, Orta Doğu’da klasik araba alıp satmak için harika bir topluluktur. Geniş bir klasik Renault yelpazesine ve dünyanın dört bir yanından diğer klasik arabalara sahipler.

İstanbul’daysanız, Kadıköy Çarşısı’na bir göz atmak isteyebilirsiniz. Bu, klasik otomobiller için popüler bir pazar ve seçim arasında birkaç Renault bulacağınızdan emin olabilirsiniz. İstanbul’da bir diğer seçenek de her ay düzenlenen ve birbirinden farklı klasik otomobillerin yer aldığı Cars & Coffee etkinliği.

Ankara’da, Kızılay Çarşısı aramaya başlamak için harika bir yerdir. Bu pazar, klasik otomobil seçenekleriyle tanınır ve muhtemelen teklifler arasında birkaç Renault bulabilirsiniz. Ankara’daki bir diğer seçenek de dünyanın dört bir yanından çeşitli klasik arabaların sergilendiği Ankara Klasik Otomobil Müzesi.

İzmir’deyseniz, Kemeraltı Çarşısı aramaya başlamak için harika bir yerdir. Bu pazar, klasik otomobil seçenekleriyle tanınır ve muhtemelen teklifler arasında birkaç Renault bulabilirsiniz. İzmir’deki bir diğer seçenek de dünyanın dört bir yanından çeşitli klasik arabaların sergilendiği İzmir Klasik Otomobil Müzesi.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun klasik bir Renault bulmak için birçok seçeneğiniz var. İster bir proje arabası ister tamamen restore edilmiş bir güzellik arıyor olun, ihtiyaçlarınıza uygun bir şey bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Klasik otomobil meraklılarından oluşan bir topluluk arıyorsanız, classicsofarabia.com’a göz atmayı unutmayın.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here