Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Porsche 911 gt2 996’ya yatırım ve geçmiş fiyatlar

Porsche 911 GT2 996: BAE’den bir Klasiğe Yatırım

Porsche 911 GT2 996, onlarca yıldır var olan ve BAE’de hala çok rağbet gören klasik bir otomobildir. Bu araba, birçok klasik araba tutkununun gözdesi olmuştur ve klasik arabalara yatırım yapmak isteyenler için harika bir yatırım seçeneğidir.

Porsche 911 GT2 996 ilk olarak 1998’de tanıtıldı ve klasik 911’in yüksek performanslı bir versiyonu. 444 beygir gücü ve 425 lb-ft tork üreten 3,6 litrelik düz altı motora sahip. En yüksek hızı 193 mph’dir ve 0-60 hıza sadece 4,1 saniyede ulaşabilir. Bu araba, hem performansa hem de stile sahip bir araba arayanlar için harika bir seçenek.

Porsche 911 GT2 996, uzun ve köklü bir geçmişe sahiptir ve döneminin en ikonik otomobillerinden biridir. Çok sayıda filmde yer aldı ve birçok yarış etkinliğinde yer aldı. Michael Schumacher ve Lewis Hamilton da dahil olmak üzere dünyanın en ünlü sürücülerinden bazıları tarafından kullanılmıştır.

Porsche 911 GT2 996, mükemmel bir yatırım seçeneğidir ve değeri yıllar içinde istikrarlı bir şekilde artmaktadır. Arabanın şu anki piyasa değeri yaklaşık 90.000 dolar ve bunun gelecekte artması bekleniyor. Araba çok rağbet görüyor ve klasik bir arabaya yatırım yapmak isteyenler için harika bir seçenek.

BAE, klasik arabalara yatırım yapmak için harika bir yerdir ve birçok seçenek mevcuttur. BAE’de klasik otomobil satın almak için en iyi yerlerden biri, klasik otomobiller için bir pazar yeri olan ClassicTrader.ae’dir. Porsche 911 GT2 996 da dahil olmak üzere geniş bir otomobil yelpazesine sahipler ve yatırımınız için mükemmel klasik otomobili bulmak için harika bir kaynak.

Porsche 911 GT2 996 harika bir yatırım seçeneği ve değerinin gelecekte artmaya devam etmesi bekleniyor. BAE’den bir klasik arabaya yatırım yapmak, portföyünüzü çeşitlendirmenin harika bir yoludur ve Porsche 911 GT2 996, klasik arabalara yatırım yapmak isteyenler için harika bir seçenektir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here