Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Porsche 911 1963 1998’e yatırım ve geçmiş fiyatlar

Porsche 911, 1963’ten beri var olan klasik bir otomobildir. En ikonik spor otomobillerden biridir ve 50 yılı aşkın süredir lüks ve performansın sembolü olmuştur. Porsche 911, yıllar boyunca değeri açısından inişli çıkışlı payını gördü, ancak sürekli olarak piyasadaki en çok aranan ve değerli otomobillerden biri olmaya devam etti.

Porsche 911, 1963’teki tanıtımından bu yana sürekli bir değer artışı gördü ve fiyatları yıllar içinde istikrarlı bir şekilde arttı. 1998’de Porsche 911, piyasadaki en çok arzu edilen otomobillerden biri olarak kabul edildi ve fiyatlar rekor seviyelere ulaştı. 1963 model bir Porsche 911 yaklaşık 20.000 $’a satın alınabilirken, 1998 model bir model 50.000 $’a mal olabilir.

Porsche 911 bugün hala popüler bir otomobil ve büyük bir yatırım olarak görülüyor. Klasik bir Porsche 911’e yatırım yapmak isteyenler için BAE harika bir başlangıç ​​noktası. BAE’de Classic Trader gibi klasik Porsche 911’lerde uzmanlaşmış birçok klasik otomobil bayisi vardır. Classic Trader, dünyanın her yerinden geniş bir klasik araba yelpazesi sunar ve bunların tümü BAE’de satın alınabilir.

Porsche 911, otomotiv geçmişine sahip olmak isteyenler için yatırım yapmak için harika bir otomobil. Klasik Porsche 911’lerin fiyatları yıllar içinde nispeten sabit kaldı ve muhtemelen zaman geçtikçe değeri artmaya devam edecek. Zamana meydan okuyan tasarımı ve performansıyla Porsche 911, daha uzun yıllar piyasada en çok aranan otomobillerden biri olmaya devam edecek.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here