Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Porsche 911 (1963-1998) İthalat ve İhracat Japonya Avrupa Amerika.t

Porsche 911, 1963’ten beri üretilen efsanevi bir spor otomobildir. Otomotiv endüstrisinde bir ikon haline gelmiştir ve dünya çapında otomobil tutkunları tarafından çok rağbet görmektedir. BAE ve Körfez ülkeleri de bir istisna değil ve bu bölgelerde Porsche 911’e yönelik güçlü bir talep var.

Porsche 911’i BAE ve Körfez ülkelerine ithal etmek yıllar içinde giderek daha popüler hale geldi. Özellikle BAE, çok çeşitli üst düzey araçlar sunan birçok bayilik ve showroom ile lüks otomobil ithalatı için bir merkez haline geldi. Porsche 911, şık tasarımı, güçlü motoru ve etkileyici performans özellikleriyle alıcılar arasında popüler bir seçimdir.

Porsche 911’in BAE ve Körfez ülkelerinde popülaritesinin ana nedenlerinden biri, elverişli vergi kanunlarıdır. BAE’de otomobillerde yüzde sıfır ithalat vergisi var ve bu da onu lüks araç ithal etmek isteyen otomobil alıcıları için cazip bir destinasyon haline getiriyor. Bu, birçok alıcının en yeni modelleri tercih etmesiyle ülkeye ithal edilen Porsche 911 sayısında artışa yol açtı.

Porsche 911’i ithal etmenin yanı sıra, bu arabaları BAE ve Körfez ülkelerinden ihraç etmek için büyüyen bir pazar da var. Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri gibi diğer ülkelerden birçok alıcı, avantajlı vergi yasaları ve yüksek kaliteli araçların bulunabilirliği nedeniyle BAE ve Körfez ülkelerinden Porsche 911 satın almakla ilgileniyor.

Porsche 911, BAE ve Körfez ülkelerinde lüks ve performansın simgesi haline geldi. Popülaritesi, hem ithalat hem de ihracat için araca olan talebin artmasına neden oldu. Zamana meydan okuyan tasarımı ve etkileyici performans özellikleriyle Porsche 911, önümüzdeki yıllarda da bölgedeki otomobil tutkunlarının gözdesi olmaya devam edecek.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here