Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Peugeot-406

Peugeot 406, Fransız üretici Peugeot tarafından 1995’ten 2004’e kadar üretilen klasik bir orta boy aile otomobilidir. Sedan, arazi ve coupe gibi çeşitli gövde stillerinde mevcuttu. 406, zamanına göre popüler bir otomobildi ve konforu ve performansıyla övüldü.

Peugeot 406, 1995 yılında Peugeot 405’in yerini alması için tanıtıldı. Selefinden daha modern ve lüks bir otomobil olacak şekilde tasarlandı. Araba, en güçlüsü 3.0 litrelik V6 olmak üzere çeşitli benzinli ve dizel motorlarda mevcuttu. Ayrıca, klima ve elektrikli camlar gibi bir dizi donanım seviyesi ve seçeneği de mevcuttu.

Peugeot 406, konforu ve performansıyla övüldü. Tümsekleri ve çukurları iyi emen esnek bir süspansiyonla iyi bir sürüşü vardı. Araba ayrıca doğru ve duyarlı direksiyonla iyi yol tutuşuna sahipti. Motorlar, en güçlüsü olan 3.0 litrelik V6 ile iyi bir performans sağladı.

Peugeot 406, zamanına göre iyi donanımlıydı. Klima, elektrikli camlar ve elektrikli sunroof vardı. Ayrıca ABS frenler ve hava yastıkları gibi bir dizi güvenlik özelliğine de sahipti. Araba, CD çalar, alaşım jantlar ve deri iç mekan gibi bir dizi isteğe bağlı ekstraya sahipti.

Peugeot 406, zamanına göre popüler bir otomobildi ve konforu ve performansıyla övüldü. Çeşitli gövde stilleri ve motorlarda mevcuttu ve bir dizi donanım seviyesi ve seçeneği vardı. Araba, zamanına göre iyi donanımlıydı ve bir dizi güvenlik özelliğine sahipti. Sürüşü rahat ve keyifli güvenilir bir arabaydı.

Peugeot 406, ömrü boyunca popüler bir otomobildi ve bugün hala bir klasik. Sürmesi rahat ve zevkli, çeşitli gövde stilleri ve motorları olan güvenilir bir otomobildi. Araba, zamanına göre iyi donanımlıydı ve bir dizi güvenlik özelliğine sahipti. Peugeot 406, bugün hala takdir edilen klasik bir orta boy aile otomobilidir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here