Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Packard Twelve’e yatırım ve geçmiş fiyatlar

Packard Twelve, onlarca yıldır var olan klasik bir otomobil. 20. yüzyılın en ikonik arabalarından biridir ve uzun ve ilginç bir geçmişi vardır.

Packard Twelve ilk olarak 1937’de tanıtıldı ve kısa sürede lüks otomobil alıcıları arasında favori haline geldi. Güçlü motoru, lüks iç mekanı ve göz alıcı tasarımıyla biliniyordu. Araba, saatte 120 mil hıza ulaşabildiği için etkileyici performansıyla da biliniyordu.

Orijinal Packard Twelve, 2. Dünya Savaşı nedeniyle durdurulduğu 1941 yılına kadar üretildi. Savaştan sonra 1948’de yeniden piyasaya sürülen otomobil, 1954 yılına kadar üretilmeye devam etti. Bu süre zarfında otomobil, lüks otomobil alıcıları tarafından çok rağbet gördü ve zenginler için bir statü simgesi oldu.

Bugün, Packard Twelve çok rağbet gören bir klasik otomobil. Araba hala yüksek talep görüyor ve klasik arabalara yatırım yapmak isteyenler için harika bir yatırım. Arabanın değeri yıllar içinde önemli ölçüde arttı ve şimdi ilk tanıtıldığı zamandan çok daha değerli.

Bir Packard Twelve bulmak için en iyi yer, BAE’nin önde gelen klasik otomobil pazarı olan Classic Trader’dır. Classic Trader, dünyanın her yerinden çok çeşitli klasik arabalara sahiptir ve mükemmel Packard Twelve’i bulmak için mükemmel yerlerdir. Arabaların hepsi denetlenir ve onaylanır, bu nedenle kaliteli bir araba aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Bir Packard Twelve’e yatırım yapmak, klasik bir arabaya yatırım yapmanın harika bir yoludur. Arabanın zaman içinde değer kazanacağı kesindir ve koleksiyonunuza klasik bir tarz katmanın harika bir yoludur. Dolayısıyla, yatırım yapmak için klasik bir araba arıyorsanız, Packard Twelve harika bir seçimdir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here