Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Packard Six’e yatırım ve geçmiş fiyatlar

1920’lerden kalma klasik bir otomobil olan Packard Six, onlarca yıldır koleksiyonerlerin gözdesi olmuştur. Şık hatları, güçlü motoru ve klasik stili, onu otomotiv tarihine yatırım yapmak isteyenler için aranan bir araç haline getirdi.

Packard Six ilk olarak 1926’da tanıtıldı ve 1932’ye kadar üretildi. Zamanının en popüler arabalarından biriydi ve güvenilirliği ve performansıyla biliniyordu. Packard Six, bağımsız bir süspansiyona sahip ilk otomobildi ve güçlü motoru saatte 90 mile varan hızlara ulaşabiliyordu.

Son yıllarda Packard Six, koleksiyonerler ve yatırımcılar arasında giderek daha popüler hale geldi. Araba yıllar içinde değer kazandı ve şimdi mükemmel bir yatırım fırsatı olarak görülüyor. Bir Packard Six’in fiyatları, aracın durumuna ve nadirliğine bağlı olarak yaklaşık 20.000 ABD Doları ile 100.000 ABD Doları arasında değişebilir.

Bir Packard Six’e yatırım yapmak isteyenler için bakılacak en iyi yer BAE’dir. BAE, satılık çok çeşitli klasik otomobillerle gelişen bir klasik otomobil pazarına ev sahipliği yapmaktadır. Packard Six bulmak için en iyi yerlerden biri, BAE’de klasik otomobiller için bir pazar yeri olan ClassicTrader.ae’dir.

ClassicTrader.ae, BAE’deki klasik otomobiller için önde gelen pazar yeridir. Site, Packard Six de dahil olmak üzere dünyanın her yerinden geniş bir klasik araba yelpazesi sunuyor. ClassicTrader.ae’de, restore edilmiş modellerden restore edilmemiş orijinallere kadar çok çeşitli Packard Sixes bulabilirsiniz.

BAE, klasik bir arabaya yatırım yapmak isteyenler için mükemmel bir yer. Canlı klasik otomobil pazarı ve geniş araç yelpazesi ile BAE, bir Packard Six bulmak için ideal yerdir. İster klasik bir arabaya yatırım yapmak ister koleksiyonunuza tarihin bir parçasını eklemek isteyin, ClassicTrader.ae başlamak için mükemmel bir yerdir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here