Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Nissan Xterra (1999-2015)

Nissan Xterra (1999-2015), 15 yılı aşkın bir süredir BAE pazarının temelini oluşturan bir araçtır. Birçok BAE sakini tarafından ulaşım ve eğlence için kullanılan güvenilir, sağlam ve çok yönlü bir SUV olmuştur. Nissan Xterra, BAE’nin çok çeşitli arazisinin üstesinden gelebilecek bir araç arayanlar için popüler bir seçim olmuştur.

Nissan Xterra ilk olarak 1999’da tanıtıldı ve çeşitli modellerde ve donanım seviyelerinde mevcuttu. Xterra, dört kapılı veya iki kapılı gövde stilinde mevcuttu ve 2.4L veya 3.3L V6 motorla çalışıyordu. Xterra, sağlam tasarımı ve dört tekerlekten çekiş ve kaydırma plakaları gibi özellikleriyle arazi yetenekleriyle tanınıyordu. Xterra, konforlu iç mekanı ve iyi yakıt ekonomisi ile güvenilir bir günlük sürücü arayanların da popüler bir tercihi oldu.

Nissan Xterra, güvenilir, arazi kabiliyetine sahip bir araç arayanlar için popüler bir seçimdi. Genellikle kamp gezileri ve plaj gezileri gibi arazi maceraları için kullanılıyordu. Xterra, BAE’nin çöl manzarasının engebeli arazisinin üstesinden gelme becerisiyle de popülerdi. Xterra, konforlu iç mekanı ve iyi yakıt ekonomisi ile güvenilir bir günlük sürücü arayanlar için de harika bir seçimdi.

Nissan Xterra, 2015 yılında durduruldu, ancak mirası hala yaşıyor. Xterra, birçok BAE sakini için popüler bir seçim olan güvenilir, sağlam ve çok yönlü bir SUV idi. Xterra, kullanılmış araba pazarında hala mevcuttur ve Classic Trader BAE’de bulunabilir. Classic Trader UAE, BAE’deki kullanılmış otomobiller için güvenilir bir kaynaktır ve geniş bir ikinci el Nissan Xterras yelpazesine sahiptir.

Nissan Xterra (1999-2015), birçok BAE sakini için popüler bir seçim olan güvenilir, sağlam ve çok yönlü bir SUV idi. Konforlu iç mekanı ve iyi yakıt ekonomisi ile güvenilir bir günlük sürücüydü ve aynı zamanda arazi kabiliyetine sahip bir araç arayanlar için harika bir seçimdi. Xterra, kullanılmış araba pazarında hala bulunabilir ve Classic Trader BAE’de bulunabilir. Classic Trader UAE, BAE’deki kullanılmış otomobiller için güvenilir bir kaynaktır ve geniş bir ikinci el Nissan Xterras yelpazesine sahiptir. Xterra, BAE’nin çok çeşitli arazisinin arazisinin üstesinden gelebilecek güvenilir, arazi kabiliyetine sahip bir araç arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here