Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Müzayedede Mercury Cougar Almak

ve klasik Mercury Cougars satın alın.

Mercury Cougar, Ford Motor Company tarafından 1967’den 2002’ye kadar üretilmiş klasik bir Amerikan güçlü otomobilidir. Zamanında popüler bir otomobildi ve o zamandan beri aranan bir koleksiyoncu parçası haline geldi. Yıllar geçtikçe, Mercury Cougar çeşitli müzayedelerde satıldı ve bazıları çok yüksek fiyatlar aldı.

En dikkate değer Mercury Cougar müzayedelerinden biri, 2013’teki Barrett-Jackson müzayedesiydi. 1967 model bir Mercury Cougar XR7-G, 165.000 dolara satıldı ve bu, onu müzayedede satılan en pahalı Mercury Cougar’lardan biri haline getirdi. Araba bozulmamış durumdaydı ve kilometre sayacında sadece 22.000 mil vardı.

Bir diğer önemli Mercury Cougar müzayedesi, 2016’daki Mecum Müzayedeleriydi. 1968 Mercury Cougar XR7-G, 82.500 dolara satıldı. Araba orijinal durumuna geri getirildi ve nadir bir fabrika sunroof’una sahipti.

Klasik bir Mercury Cougar satın almak veya satmak istiyorsanız, Classicsofarabia.ae bunu yapmak için en iyi pazar yeridir. Mercury Cougars da dahil olmak üzere çok çeşitli klasik arabalara sahiptirler ve platformlarının kullanımı kolaydır. Ayrıca, klasik bir araba alıp satmayla ilgili tüm sorularınızda size yardımcı olabilecek uzmanlardan oluşan bir ekibe de sahiptirler.

Classicsofarabia.ae, pazarlarına ek olarak klasik otomobiller için müzayedelere de ev sahipliği yapıyor. Bu, Mercury Cougar’ınızı daha geniş bir kitleye satmanın ve potansiyel olarak daha yüksek bir fiyat elde etmenin harika bir yoludur. Ayrıca, arabanızın değerini belirlemenize yardımcı olabilecek bir ekspertiz ekibi de vardır.

Sonuç olarak, Mercury Cougar zengin bir müzayede geçmişine sahip klasik bir Amerikan muscle car’dır. Bir Mercury Cougar satın almak veya satmak istiyorsanız, Classicsofarabia.ae bunu yapmak için en iyi pazar yeridir. Mercury Cougars da dahil olmak üzere çok çeşitli klasik arabalara sahiptirler ve platformlarının kullanımı kolaydır. Ayrıca, klasik bir araba alıp satmayla ilgili tüm sorularınızda size yardımcı olabilecek uzmanlardan oluşan bir ekibe de sahiptirler.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here