Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Müzayedede Ferrari 250 GT California Spyder Satın Alma

ve klasik Ferrari 250 GT California Spyder’ı satın alın.

Ferrari 250 GT California Spyder, dünyanın en ikonik ve aranan klasik otomobillerinden biridir. Şık tasarımı, güçlü motoru ve zengin tarihi ile koleksiyonerlerin ve meraklıların benzer şekilde bu güzellik için en yüksek doları ödemeye istekli olması şaşırtıcı değil.

Yıllar boyunca, Ferrari 250 GT California Spyder dünya çapında çeşitli müzayedelerde rekor kıran fiyatlarla satıldı. 2016 yılında, 1961 model bir Ferrari 250 GT California Spyder, Pebble Beach, California’daki Gooding & Company müzayedesinde şaşırtıcı bir şekilde 17,16 milyon dolara satıldı. Bu, bir 250 GT California Spyder için müzayedede ödenen en yüksek fiyattı.

Bir diğer önemli müzayede, 1960 Ferrari 250 GT California Spyder’ın 16.83 milyon dolara satıldığı California, Monterey’deki 2015 RM Sotheby’s müzayedesiydi. Bu özel araba, aktör James Coburn’e aitti ve “The Great Escape” filminde yer aldı.

Klasik bir Ferrari 250 GT California Spyder almak veya satmak istiyorsanız, ClassicsofArabia.ae’den başkasına bakmayın. Orta Doğu’nun önde gelen klasik otomobil pazarı olan ClassicsofArabia.ae, Ferrari 250 GT California Spyder dahil olmak üzere çok çeşitli klasik otomobiller sunmaktadır.

Kapsamlı alıcı ve satıcı ağıyla ClassicsofArabia.ae, mükemmel arabayı bulmanıza veya sizi doğru alıcıyla buluşturmanıza yardımcı olabilir. Uzman ekipleri ayrıca size klasik bir araba alıp satma konusunda değerli bilgiler ve tavsiyeler sağlayabilir.

İster koleksiyonunuza bir Ferrari 250 GT California Spyder eklemek isteyen bir koleksiyoncu, ister klasik otomobiliniz için en yüksek doları elde etmek isteyen bir satıcı olun, ClassicsofArabia.ae gidilecek yer. Eşsiz uzmanlıkları ve müşteri memnuniyetine bağlılıkları ile emin ellerde olduğunuza güvenebilirsiniz.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here