Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Müzayedede bir bmw e30 1982 1994 satın almak

ve klasik BMW E30 arabaları satın alın.

BMW E30, otomobil tutkunları tarafından onlarca yıldır sevilen klasik bir otomobildir. 1982’den 1994’e kadar üretildi ve şık tasarımı, güçlü motoru ve olağanüstü yol tutuşu ile tanınıyor. Yıllar içinde BMW E30 bir koleksiyon parçası haline geldi ve değeri önemli ölçüde arttı. Bu blogda, klasik BMW E30’un müzayede tarihini ve bu arabaları satmak ve satın almak için ClassicsofArabia.ae’nin en iyi pazar yeri olduğunu tartışacağız.

BMW E30, bazı modellerin milyonlarca dolara satıldığı zengin bir müzayede geçmişine sahiptir. 2016 yılında, 1989 model bir BMW E30 M3, California, Monterey’deki bir müzayedede 176.000 dolara satıldı. Bu araba mükemmel durumdaydı ve kilometre sayacında yalnızca 35.000 mil vardı. 2019’da bir 1988 BMW E30 M3, Arizona’daki bir müzayedede 250.000 dolara satıldı. Bu araba, Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilen yalnızca 505 arabadan biriydi ve kilometre sayacında yalnızca 7.000 mil vardı.

Bu yüksek fiyatlar, BMW E30’un değerinin ve otomobil tutkunları arasında süregelen popülaritesinin bir kanıtıdır. Klasik bir BMW E30 satın almak veya satmak istiyorsanız, bu arabaların değerini anlayan ve sizi doğru alıcı veya satıcılarla buluşturabilen bir pazar yeri bulmanız gerekir.

ClassicsofArabia.ae, klasik BMW E30 otomobilleri için en iyi pazar yeridir. BMW E30 dahil olmak üzere çok çeşitli klasik otomobillere sahipler ve bu arabaların değerini anlıyorlar. Doğru arabayı veya alıcıyı bulmanıza yardımcı olabilecek uzmanlardan oluşan bir ekibe sahipler ve satın alma veya satış sürecini olabildiğince sorunsuz hale getirmek için bir dizi hizmet sunuyorlar.

Klasik bir BMW E30 satın almak istiyorsanız, ClassicsofArabia.ae aramaya başlamak için mükemmel bir yerdir. Klasik 1982 BMW E30’dan üstü açılabilir 1994 BMW E30’a kadar çeşitli modelleri mevcuttur. Ayrıca, hayallerinizdeki arabayı almanıza yardımcı olacak finansman seçenekleri de sunarlar.

Klasik bir BMW E30 satmak istiyorsanız, ClassicsofArabia.ae sizi potansiyel alıcılarla buluşturmak için en iyi pazar yeridir. Klasik araba arayan geniş bir alıcı ağına sahipler ve arabanız için en iyi fiyatı almanıza yardımcı olabilirler.

Sonuç olarak, BMW E30 zamanın testinden geçmiş klasik bir otomobildir. Kalıcı popülaritesi ve yüksek müzayede fiyatları, değerinin bir kanıtıdır. Klasik bir BMW E30 satın almak veya satmak istiyorsanız, ClassicsofArabia.ae sizi doğru alıcılar veya satıcılarla buluşturmak için en iyi pazar yeridir. Uzmanlıkları ve hizmet yelpazeleri ile hayallerinizdeki arabayı almanıza veya arabanızı en iyi fiyata satmanıza yardımcı olabilirler.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here