Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Mercury Tracer İthalat ve İhracat Japonya Avrupa Amerika

BAE ve Körfez Ülkelerinde Mercury Tracer İthalat ve İhracatı

Mercury Tracer, Amerikalı otomobil üreticisi Mercury tarafından 1987’den 1999’a kadar üretilmiş kompakt bir otomobildir. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da popüler bir otomobildi, ancak Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) de dahil olmak üzere dünyanın diğer bölgelerinde de popülerlik kazandı. ) ve diğer Körfez ülkeleri. Bu yazımızda BAE ve Körfez ülkelerindeki Mercury Tracer ithalat ve ihracatını ele alacağız.

BAE ve Körfez Ülkelerinde Mercury Tracer İthalatı

Mercury Tracer, BAE ve Körfez ülkelerinde resmi olarak satılmadı, ancak Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’dan kullanılmış araba olarak ithal edildi. Kullanılmış araba ithalatı bu ülkelerde yaygın bir uygulamadır ve birçok kişi yeni arabaların yüksek maliyeti nedeniyle yenileri yerine kullanılmış arabaları almayı tercih etmektedir.

BAE ve Körfez ülkelerinde kullanılmış araba ithalatı hükümet tarafından düzenlenir ve uyulması gereken belirli kurallar ve düzenlemeler vardır. Araba beş yaşından küçük olmalı ve tescil edilip yollarda sürülmeden önce bir dizi test ve muayeneden geçmelidir.

BAE ve Körfez Ülkelerinden Mercury Tracer İhracatı

Mercury Tracer, BAE ve Körfez ülkelerinde popüler bir otomobil değil ve fazla talep de yok. Ancak, bazı kişiler Mercury Tracer’ı daha popüler olabileceği Afrika veya Asya gibi diğer ülkelere ihraç etmek isteyebilir.

BAE ve Körfez ülkelerinden araba ihracatı da hükümet tarafından düzenleniyor ve uyulması gereken belirli kurallar ve düzenlemeler var. Araba beş yaşından küçük olmalı ve ihraç edilebilmesi için bir dizi test ve muayeneden geçmelidir.

Çözüm

Mercury Tracer, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da popüler bir otomobildi ancak BAE ve Körfez ülkelerinde resmi olarak satılmıyordu. Ancak Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’dan kullanılmış araba olarak ithal edildi ve daha popüler olabileceği diğer ülkelere ihraç edildi. Mercury Tracer’ın BAE ve Körfez ülkelerindeki ithalatı ve ihracatı hükümet tarafından düzenlenir ve uyulması gereken belirli kurallar ve düzenlemeler vardır.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here