Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Mercedes-Benz 540K (1936-1940) İthalat ve İhracat Japonya Avrupa Am

Mercedes-Benz 540K, 1936 ile 1940 yılları arasında üretilmiş klasik bir otomobildir. Hem koleksiyonerler hem de meraklılar tarafından çok aranan bir otomobildir ve BAE ve Körfez ülkelerine girmesi şaşırtıcı değildir.

Mercedes-Benz 540K zarafeti, gücü ve lüksü ile tanınan bir otomobildir. Seçkinler tarafından kullanılacak bir araba olacak şekilde tasarlandı ve kesinlikle bu itibarın hakkını verdi. Araba, zamanının bir arabası için çok fazla bir güç olan 180 beygir gücü üreten 5.4 litrelik süper şarjlı bir motorla çalışıyordu.

Araba, klasik ve modern unsurların bir kombinasyonu olan güzel tasarımıyla da biliniyordu. Arabanın uzun bir kaputu, kısa bir güvertesi ve dururken bile hareket ediyormuş gibi görünmesini sağlayan şık bir profili vardı. Araba ayrıca deri koltuklar, ahşap kaplama gösterge paneli ve güçlü bir ses sistemi gibi bir dizi lüks özellikle donatılmıştı.

Mercedes-Benz 540K, BAE ve Körfez ülkeleri de dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen bir otomobildi. Araba, bu ülkelerdeki koleksiyoncular ve meraklılar tarafından büyük beğeni topladı ve genellikle özel etkinlikler ve durumlar için kullanıldı.

Son yıllarda Mercedes-Benz 540K, BAE ve Körfez ülkelerinde daha da popüler hale geldi. Pek çok koleksiyoncu ve meraklı, arabayı diğer ülkelerden ithal etti ve artık bu klasik arabaların satışı ve servisi konusunda uzmanlaşmış çok sayıda bayi ve showroom var.

Genel olarak Mercedes-Benz 540K, zengin bir tarihe ve zamansız bir tasarıma sahip bir otomobildir. Koleksiyonerler ve meraklılar tarafından çok beğenilen bir otomobil ve BAE ve Körfez ülkelerine girmesi şaşırtıcı değil. İster bir koleksiyoncu olun, ister sadece klasik otomobillerin hayranı olun, Mercedes-Benz 540K kesinlikle incelemeye değer bir otomobil.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here