Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Libya’da Klasik Cord garajları

Libya, tarih ve kültür açısından zengin bir ülkedir. Aynı zamanda başta Cord olmak üzere klasik arabaları çok seven bir ülke. Cord, 1929’dan 1937’ye kadar Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilmiş klasik bir otomobildir. Şık tasarımı ve güçlü motoruyla biliniyordu. Bugün Libya’da bu güzel arabaları korumaya adanmış birçok klasik Cord garajı var.

Klasik Cord garajlarıyla tanınan Libya’daki şehirlerden biri de Trablus’tur. Trablus, Libya’nın başkentidir ve birçok klasik otomobil tutkununa ev sahipliği yapmaktadır. Trablus’ta klasik Cord arabalarının restorasyonu ve bakımı konusunda uzmanlaşmış birçok tamirhane var. Bu garajlar, detaylara gösterdikleri özen ve bu güzel arabaların tarihini korumaya olan bağlılıklarıyla tanınırlar.

Klasik Cord garajlarıyla tanınan Libya’daki bir başka şehir de Bingazi’dir. Bingazi, Libya’nın en büyük ikinci şehridir ve birçok klasik otomobil tutkununa ev sahipliği yapmaktadır. Bingazi’de klasik Cord arabalarının restorasyonu ve bakımı konusunda uzmanlaşmış birkaç tamirhane var. Bu servisler, uzmanlıkları ve mükemmelliğe olan bağlılıklarıyla tanınırlar.

Libya’da veya Orta Doğu’nun herhangi bir yerinde bir klasik otomobil tutkunuysanız, classicsofarabia.com’a göz atmalısınız. Bu web sitesi, Orta Doğu’da klasik otomobil alıp satmak için en iyi klasik otomobil topluluğudur. Birçok Cord arabası da dahil olmak üzere geniş bir klasik araba yelpazesine sahiptirler. Ayrıca, bu güzel arabaların tarihini koruma konusunda tutkulu olan bir klasik otomobil tutkunları ağına da sahipler.

Sonuç olarak Libya, başta Cord olmak üzere klasik arabaları çok seven bir ülke. Libya’da bu güzel arabaları korumaya adanmış birçok klasik Cord garajı var. Libya’da veya Orta Doğu’nun herhangi bir yerinde bir klasik otomobil tutkunuysanız, classicsofarabia.com’a göz atmalısınız. Orta Doğu’da klasik araba alıp satan en iyi klasik araba topluluğudur.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here