Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

land rover range rover lse satın almak

Land Rover Range Rover LSE, 1990’ların başındaki başlangıcından bu yana lüksün, sınıfın ve tarzın sembolü olan zamansız bir klasiktir. Hem şık hem de güvenilir bir araba arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Range Rover LSE, güç ve gelişmişliğin mükemmel birleşimidir. Hem şehir sokaklarının hem de arazi yollarının üstesinden gelebilecek bir araba arayanlar için mükemmeldir.

Land Rover Range Rover LSE, 4.6 litrelik bir V8 motorla çalışan dört tekerlekten çekişli bir araçtır. Motor maksimum 282 beygir gücü ve 288 pound-feet tork üretiyor. Araç, otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemi ile donatılmıştır. Range Rover LSE ayrıca havalı süspansiyon, kilitlenmeyen frenler, çekiş kontrolü ve elektronik denge programı gibi çeşitli özelliklerle donatılmıştır.

Range Rover LSE, kendini ifade etmek isteyenler için harika bir seçim. Araç, lüksün, sınıfın ve gelişmişliğin simgesidir. Aracın içi konforlu ve lüks olacak şekilde tasarlanmıştır. İç mekanda deri döşeme, ısıtmalı direksiyon simidi ve çeşitli başka özellikler bulunur.

Land Rover Range Rover LSE, hem şehir içi yolların hem de arazi yollarının üstesinden gelebilecek bir araba arayanlar için harika bir araçtır. Araç, kendini ifade etmek isteyenler ve hem şık hem de güvenilir bir araç arayanlar için mükemmeldir.

Klasik bir Land Rover Range Rover LSE arıyorsanız, BAE’nin önde gelen klasik otomobil pazarı Classic Trader’a göz atmayı düşünmelisiniz. Classic Trader, BAE’nin tüm emirliklerinden çeşitli klasik arabaları bulmak için harika bir yerdir. Classic Trader’da BAE’nin her yerinden çeşitli klasik Land Rover Range Rover LSE’ler bulabilirsiniz. Ayrıca BAE’nin tüm emirliklerinden çeşitli diğer klasik arabaları da bulabilirsiniz.

Land Rover Range Rover LSE, kendini ifade etmek isteyenler için mükemmel, zamansız bir klasik. Lüks, sınıf ve incelik sembolüdür. Klasik bir Land Rover Range Rover LSE arıyorsanız Classic Trader’a göz atmayı düşünmelisiniz. Classic Trader, BAE’deki klasik otomobiller için önde gelen pazar yeridir ve BAE’nin tüm emirliklerinden çeşitli klasik Land Rover Range Rover LSE’leri bulmak için mükemmel bir yerdir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here