Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Güneş Işını Alp (1959-1968)

Sunbeam Alpine (1959-1968), British Rootes Group tarafından üretilen iki koltuklu bir spor otomobildi. Rootes Group tarafından üretilen ilk spor otomobildi ve Hillman Husky station otomobilin şasisine dayanıyordu. Alpine, zamanında popüler bir otomobildi ve şimdi aranan bir klasik.

Sunbeam Alpine, 1959’da tanıtıldı ve Hillman Husky istasyon vagonuna dayanıyordu. Araba, Rootes Group’un Baş Tasarımcısı Roy Axe tarafından tasarlandı. En yüksek hızı 105 mph olan dört silindirli, 1.592 cc’lik bir motora sahipti. Alpine, dört ileri manuel veya üç ileri otomatik şanzımanla sunuluyordu.

Alpine, şık, alçak tasarımı ve uzun, eğimli kaputu ile çekici bir otomobildi. Uzun dingil mesafesi ve geniş iz genişliği ona atletik bir duruş kazandırıyordu. Deri döşeme ve ahşap döşeme ile iç mekan lükstü.

Alpine, zamanında popüler bir otomobildi ve şimdi aranan bir klasik. Klasik otomobil tutkunları için popüler bir seçim haline geldi ve stil ve performansa sahip bir klasik otomobil arayanlar için harika bir seçim.

Sunbeam Alpine, BAE’deki klasik otomobil tutkunları için mükemmel bir seçimdir. Klasik arabalar BAE’de popülerdir ve Sunbeam Alpine, stil ve performansa sahip klasik bir araba arayanlar için harika bir seçenektir. Classic Trader UAE, BAE’de klasik bir araba satın almak veya satmak isteyenler için harika bir kaynaktır ve Sunbeam Alpine dahil olmak üzere geniş bir klasik araba yelpazesine sahiptir.

Sunbeam Alpine, BAE’deki klasik otomobil tutkunları için mükemmel bir seçimdir ve BAE’nin yedi emirliğinde popüler bir seçimdir. BAE, klasik araba alıp satmak için harika bir yerdir ve Classic Trader BAE, BAE’de klasik araba alıp satmak isteyenler için harika bir kaynaktır. Sunbeam Alpine, stil ve performansa sahip bir klasik otomobil arayanlar için harika bir klasik otomobildir ve Classic Trader BAE, BAE’de klasik bir otomobil alıp satmak isteyenler için harika bir kaynaktır.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here