Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

bmw 520i 2 0 e28 İthalat ve İhracat Japonya Avrupa Amerika

BMW 520i 2.0 E28, otomobil tutkunları arasında onlarca yıldır popüler olan klasik bir otomobildir. Bu araba ilk olarak 1981 yılında tanıtıldı ve 1988 yılına kadar üretildi. Rahat ve sorunsuz bir sürüş deneyimi sağlamak için tasarlanmış orta boy lüks bir otomobildir.

Son yıllarda BMW 520i 2.0 E28, BAE ve Körfez ülkelerinde popüler bir ithalat ve ihracat otomobili haline geldi. Bunun nedeni klasik tasarımı, güvenilir performansı ve yüksek kaliteli mühendisliğidir. Bölgedeki pek çok otomobil tutkunu bu arabayı başka ülkelerden ithal etmek isterken, diğerleri de dünyanın diğer bölgelerine ihraç ediyor.

BMW 520i 2.0 E28’in BAE ve Körfez ülkelerinde bu kadar popüler olmasının ana nedenlerinden biri klasik tasarımıdır. Bu arabanın modası asla geçmeyen zamansız bir görünümü var. Lüks ve performansın mükemmel bir karışımı olduğundan, iyi görünen ve iyi performans gösteren bir araba isteyenler için harika bir seçimdir.

Bu arabanın bölgede bu kadar popüler olmasının bir diğer nedeni de güvenilir performansı. BMW 520i 2.0 E28, pürüzsüz ve konforlu sürüşüyle ​​tanınır ve bu da onu uzun yolculuklar için harika bir otomobil yapar. Ayrıca mükemmel hızlanma ve hız sağlayan güçlü bir motorla donatılmıştır.

Son olarak, BMW 520i 2.0 E28, yüksek kaliteli mühendisliği nedeniyle BAE ve Körfez ülkelerinde popülerdir. Bu araba, uzun ömürlü olmasını sağlayan dayanıklı malzemeler ve ileri teknoloji ile uzun süre dayanacak şekilde yapılmıştır. Ayrıca sürücü ve yolcular için maksimum koruma sağlayan gelişmiş güvenlik özellikleriyle donatılmıştır.

Sonuç olarak, BMW 520i 2.0 E28, BAE ve Körfez ülkelerindeki otomobil tutkunları arasında popüler olan bir klasik otomobildir. Zamansız tasarımı, güvenilir performansı ve yüksek kaliteli mühendisliği, onu iyi görünen ve iyi performans gösteren bir araba isteyenler için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Bu arabayı ithal etmek veya ihraç etmek istiyorsanız, yıllarca sürecek keyif sağlayacak harika bir yatırım olacağından emin olabilirsiniz.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here