Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Bir mitsubishi 3000gt 1990 2000’e yatırım ve geçmiş fiyatlar

Mitsubishi 3000GT, 1990 yılında piyasaya sunulduğundan beri ortalıkta dolaşan klasik bir spor otomobildir. Şık tasarımı ve performans özellikleriyle yıllar boyunca koleksiyoncular ve yatırımcılar için popüler bir seçim olmuştur.

Mitsubishi 3000GT, son birkaç yılda değerinde istikrarlı bir artış gördü ve kullanılmış bir modelin ortalama fiyatı 2000’de yaklaşık 10.000 $’dan 2020’de yaklaşık 20.000 $’a yükseldi. aracın nadirliği.

Bir Mitsubishi 3000GT’ye yatırım yapmak isteyenler için BAE, bunun için ideal bir yer. Ülke, dünyanın her yerinden klasik otomobillerde uzmanlaşmış ClassicTrader.ae dahil olmak üzere bir dizi klasik otomobil bayisine ev sahipliği yapmaktadır.

ClassicTrader.ae, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Japonya da dahil olmak üzere dünyanın her yerinden geniş bir Mitsubishi 3000GT yelpazesi sunar. Fiyatlar, kullanılmış bir model için yaklaşık 15.000 ABD Doları ile sıfır durumda, düşük kilometreli bir model için yaklaşık 50.000 ABD Doları arasında değişmektedir.

BAE ayrıca, şehirde her yıl düzenlenen Dubai Klasik Otomobil Fuarı gibi bir dizi klasik otomobil etkinliği de sunmaktadır. Bu etkinlik, Mitsubishi 3000GT de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından en etkileyici klasik arabalardan bazılarını sergiliyor.

Bir Mitsubishi 3000GT’ye yatırım yapmak isteyenler için BAE, bunun için ideal bir yer. Klasik araba etkinliklerinin yanı sıra geniş klasik araba yelpazesiyle BAE, klasik bir arabada çok şey bulmak için ideal bir yerdir. Klasik otomobillere olan talebin artmasıyla Mitsubishi 3000GT’nin gelecek yıllar için harika bir yatırım olacağı kesin.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here