Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Bir Buick Limited’e yatırım yapmak ve geçmiş fiyatlar

Buick Limited, 1930’lardan beri var olan ikonik bir klasik otomobildir. Klasik otomobil koleksiyoncuları arasında popüler bir seçim olmuştur ve tarihi fiyatları yıllar içinde istikrarlı bir şekilde artmaktadır.

Buick Limited ilk olarak 1936’da tanıtıldı ve uzun yıllar boyunca en üst düzey Buick modeli oldu. Araba, lüks iç ve dış tasarımının yanı sıra performansı ve güvenilirliği ile biliniyordu. Limited ayrıca hidrolik direksiyon sistemine sahip ilk otomobillerden biriydi ve bu da onu birçok sürücü için popüler bir seçim haline getiriyor.

1940’larda Buick Limited, 2.000 ila 4.000 $ arasında değişen fiyatlarıyla piyasadaki en pahalı arabalardan biriydi. 1950’lerde araba bir lüks ve statü sembolü haline geldi ve fiyatlar 7.000 dolara kadar yükseldi.

Bugün Buick Limited, klasik otomobil koleksiyoncuları arasında hala popüler bir seçim ve fiyatlar yükselmeye devam ediyor. Araba artık bir koleksiyon parçası olarak kabul ediliyor ve arabanın durumuna bağlı olarak fiyatlar 15.000 ila 50.000 dolar arasında değişebiliyor.

Bir Buick Limited’e yatırım yapmak istiyorsanız, BAE merkezli klasik otomobil pazarı Classic Trader’ı düşünmelisiniz. Classic Trader, klasik otomobiller için önde gelen bir çevrimiçi pazar yeridir ve BAE ve yedi emirlikten geniş bir Buick Limited şirketi yelpazesi sunar.

İster restore edilecek bir klasik araba ister bir yatırım parçası arıyor olun, Classic Trader, aradığınız Buick Limited’i bulmak için mükemmel bir yerdir. Geniş araba yelpazesi, rekabetçi fiyatları ve güvenilir hizmetiyle Classic Trader, klasik bir araba satın almak için mükemmel bir yerdir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here