Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Bir bmw s38 motoruna yatırım ve geçmiş fiyatlar

Pek çok otomobil tutkunu için BMW S38 motoru, lüksün, performansın ve kalitenin simgesidir. Bu motor ilk olarak 1980’lerde tanıtıldı ve bugün hala bir klasik olarak kabul ediliyor. BMW S38 motoru, BAE’deki klasik otomobil koleksiyoncuları ve yatırımcıları için en çok aranan motorlardan biridir.

BMW S38 motoru, 295 beygir gücü üreten 3,5 litrelik, sıralı altı silindirli bir motordur. İlk olarak E28 M5, E24 M6 ve E34 M5 modellerinde kullanılmıştır. Motor gücü, verimliliği ve güvenilirliği ile bilinir ve bu da onu klasik otomobil koleksiyoncuları için popüler bir seçim haline getirir.

BMW S38 motoru onlarca yıldır kullanılmaktadır ve değeri yıllar içinde istikrarlı bir şekilde artmıştır. BAE’de motor çok rağbet görüyor ve fiyatları önemli ölçüde arttı. Klasik otomobiller için bir pazar yeri olan Classic Trader’a göre, BAE’de bir BMW S38 motorunun ortalama fiyatı 30.000 AED civarında.

BAE, dünyanın en lüks klasik otomobillerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır ve BMW S38 motoru da bir istisna değildir. Motor, gücü, verimliliği ve güvenilirliği nedeniyle BAE’de popülerdir. Bir BMW S38 motoruna yatırım yapmak, portföyünüzü çeşitlendirmenin ve klasik otomobil koleksiyonunuza değer katmanın harika bir yoludur.

BMW S38 motoru, BAE’deki klasik otomobil koleksiyoncuları ve yatırımcıları için harika bir yatırımdır. Motor gücü, verimliliği ve güvenilirliği ile tanınır ve değeri yıllar içinde istikrarlı bir şekilde artmıştır. Klasik otomobil koleksiyonunuza değer katmak istiyorsanız, bir BMW S38 motoruna yatırım yapmak bunu yapmanın harika bir yoludur. Gücü, verimliliği ve güvenilirliği ile BMW S38 motorunun BAE’de neden bu kadar popüler olduğuna şaşmamak gerek.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here