Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

BAE’deki Klasik DeLorean bayileri

DeLorean DMC-12, tüm dünyadaki otomobil tutkunlarının kalbini fetheden klasik bir otomobildir. Geleceğe Dönüş film serisiyle ünlenen DeLorean, 80’lerin sembolü ve otomotiv tarihinin gerçek bir simgesi. Birleşik Arap Emirlikleri’nde, bu güzel arabaların satışı ve restorasyonunda uzmanlaşmış birkaç klasik DeLorean bayisi var.

BAE’deki en tanınmış DeLorean bayilerinden biri Classic Cars Arabia’dır. Merkezi Dubai’de bulunan bu bayilik, birkaç DeLorean da dahil olmak üzere geniş bir klasik otomobil yelpazesine sahiptir. Alım satımdan restorasyon ve özelleştirmeye kadar bir dizi hizmet sunarlar. BAE’de klasik bir DeLorean arıyorsanız, Classic Cars Arabia başlamak için harika bir yerdir.

BAE’deki bir diğer klasik DeLorean bayisi de Al Ain Class Motors. Al Ain şehrinde bulunan bu bayi, dünyadaki en nadir ve egzotik arabalardan bazılarını satmasıyla ünlüdür. Envanterlerinde birkaç DeLorean var ve restorasyon ve bakım söz konusu olduğunda detaylara gösterdikleri özen ile tanınırlar.

Abu Dabi’de klasik bir DeLorean arıyorsanız, Emirates Ulusal Otomobil Müzesi’ne göz atmalısınız. Bu müze, birkaç DeLoreans da dahil olmak üzere etkileyici bir klasik araba koleksiyonuna sahiptir. Doğrudan araba satmasalar da, bir DeLorean satın almakla ilgileniyorsanız sizi bağlayabilecekleri bir bayi ve koleksiyoncu ağı var.

Son olarak, Orta Doğu’da bir klasik otomobil tutkunları topluluğu arıyorsanız, ClassicsofArabia.com’a göz atmalısınız. Bu web sitesi, bölgedeki klasik araba tutkunları için bir merkezdir ve DeLoreans da dahil olmak üzere klasik arabaları alıp satmak için harika bir yerdir. Geniş bir araba yelpazesine sahipler ve toplulukları çok aktif ve destekleyici.

Sonuç olarak, klasik DeLoreans hayranıysanız ve BAE’deyseniz, o zaman şanslısınız. Bu güzel arabalarda uzmanlaşmış birkaç bayilik ve topluluk var ve hepsi de kontrol edilmeye değer. Bu klasik arabaları satın almak, satmak veya sadece hayran olmak istiyorsanız, BAE olmak için harika bir yerdir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here