Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

BAE ve Körfez’de Nissan 300ZX (1983-2000) Değeri Nedir?

ve klasik araba satmak.

Nissan 300ZX, Japon otomobil üreticisi Nissan tarafından 1983’ten 2000’e kadar üretilen klasik bir spor otomobildir. BAE ve Körfez ülkelerinde ve şık tasarımı, güçlü motoruyla tanınan Orta Doğu’da popüler bir otomobildi. ve mükemmel kullanım.

Nissan 300ZX, iki farklı gövde stilinde mevcuttu: iki kişilik bir coupe ve 2+2 coupe. Araba, 300 beygir gücü üreten 3.0 litrelik bir V6 motor da dahil olmak üzere bir dizi motorla çalışıyordu. Araba ayrıca manuel veya otomatik şanzımanla da mevcuttu.

Bugün, Nissan 300ZX klasik bir otomobil olarak kabul ediliyor ve koleksiyoncular ve meraklılar tarafından çok rağbet görüyor. Arabanın değeri aracın yılına, modeline ve durumuna göre değişir.

BAE ve Körfez ülkelerinde Nissan 300ZX, araba tutkunları arasında popüler bir otomobil ve onları yollarda görmek alışılmadık bir durum değil. Aracın bu ülkelerdeki değeri, aracın durumuna bağlı olarak 20.000 AED ile 100.000 AED arasında değişebilir.

Orta Doğu’da Nissan 300ZX de popüler bir arabadır ve genellikle araba şovlarında ve etkinliklerde görülür. Aracın Orta Doğu’daki değeri, aracın yılına, modeline ve durumuna bağlı olarak 10.000 ila 50.000 ABD Doları arasında değişebilir.

BAE’de, Körfez ülkelerinde veya Orta Doğu’da bir Nissan 300ZX satın almak veya satmak istiyorsanız, Classictrader.ae ziyaret edilecek pazar yeridir. Classictrader.ae, klasik otomobiller için önde gelen bir çevrimiçi pazar yeridir ve satışa sunulan geniş bir Nissan 300ZX otomobil yelpazesine sahiptir.

İster koleksiyoner olun ister meraklı olun, Classictrader.ae sizin için mükemmel bir Nissan 300ZX’e sahiptir. Bu nedenle, BAE’de, Körfez ülkelerinde veya Orta Doğu’da klasik bir araba satın almak veya satmak istiyorsanız, o zaman bugün Classictrader.ae’yi ziyaret edin.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here