Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

BAE ve Körfez’de Lamborghini Islero sahibi olmak

Orta Doğu ülkelerinde bir Lamborghini Islero’ya sahip olmak, birçok araba tutkunu için gerçekleşen bir hayaldir. Islero, Lamborghini tarafından 1968 ve 1969 yılları arasında üretilen klasik bir spor otomobildir. Sadece 225 adet üretilen nadir bir otomobildir ve bu da onu çok rağbet gören bir araç yapar.

Lamborghini Islero, gücünü 325 beygir güç üreten 4.0 litrelik V12 motordan alan iki kapılı bir coupe. 154 mph azami hıza sahiptir ve sadece 6,4 saniyede 0’dan 60 mph hıza çıkabilir. Islero, şık çizgileri ve zamana meydan okuyan klasik tasarımıyla güzel bir otomobil.

Orta Doğu ülkeleri lüks arabalara olan sevgileriyle tanınırlar ve Lamborghini Islero da bir istisna değildir. Islero nadir bulunan bir otomobil ve Orta Doğu’da sahip olmak bir statü sembolü. Nereye giderse gitsin dikkatleri üzerine çekeceği ve bir açıklama yapacağı kesin olan bir araba.

Orta Doğu’da bir Lamborghini Islero satın almak istiyorsanız Classictrader.ae ziyaret etmeniz gereken pazar yeridir. Classictrader.ae, Orta Doğu’da klasik otomobiller için önde gelen bir çevrimiçi pazar yeridir. Lamborghini Islero da dahil olmak üzere çok çeşitli klasik arabalara sahiptirler.

Lamborghini Islero gibi klasik bir araba satın almak göz korkutucu bir iş olabilir ama Classictrader.ae bunu kolaylaştırıyor. İhtiyaçlarınız ve bütçeniz için mükemmel arabayı bulmanıza yardımcı olabilecek uzmanlardan oluşan bir ekibe sahipler. Ayrıca, finansman seçenekleri sunarlar ve nakliye ve teslimat konusunda size yardımcı olabilirler.

Orta Doğu’da bir Lamborghini Islero’ya sahip olmak, birçok araba tutkunu için gerçekleşen bir rüyadır. Nereye giderse gitsin tüm dikkatleri üzerine çekeceği kesin olan nadir ve güzel bir arabadır. Orta Doğu’da bir Lamborghini Islero satın almak istiyorsanız Classictrader.ae ziyaret etmeniz gereken pazar yeridir. Lamborghini Islero da dahil olmak üzere çok çeşitli klasik arabalara sahiptirler ve ihtiyaçlarınız ve bütçeniz için mükemmel arabayı bulmanıza yardımcı olabilirler.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here