Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

BAE ve Körfez’de bir bmw m3 e46 Değeri nedir

BMW M3 E46, yıllardır otomobil tutkunlarının favorisi olan yüksek performanslı bir spor otomobildir. Olağanüstü yol tutuşu, güçlü motoru ve şık tasarımıyla tanınan bir otomobildir. BMW M3 E46, BAE ve Körfez ülkeleri ile Orta Doğu’da popüler bir otomobil ve bölgedeki otomobil tutkunları tarafından oldukça rağbet görüyor.

BMW M3 E46, olağanüstü performansıyla bilinen bir otomobildir. 333 beygir gücü ve 262 lb-ft tork üreten 3.2 litrelik sıralı altı motorla çalışır. Araba 0’dan 60 mil/sa hıza sadece 4,8 saniyede çıkabiliyor ve azami hızı 155 mil/saat. Araç ayrıca, performans yeteneklerini artıran altı vitesli bir manuel şanzımanla donatılmıştır.

Değeri açısından BMW M3 E46, değerini yıllar boyunca iyi koruyan bir otomobildir. BAE ve Körfez ülkelerinde araba çok rağbet görüyor ve değeri güçlü kaldı. Bir BMW M3 E46’nın BAE ve Körfez ülkelerinde fiyatı, otomobilin durumuna ve kilometresine bağlı olarak 50.000 AED ile 150.000 AED arasında değişebilir.

BAE ve Körfez ülkelerinde bir BMW M3 E46 satın almak isteyenler için Classictrader.ae ziyaret edilecek pazar yeridir. Classictrader.ae, BAE ve Körfez ülkelerinde klasik ve klasik otomobiller için önde gelen bir çevrimiçi pazar yeridir. Web sitesi, satılık çok çeşitli BMW M3 E46 otomobilleri sunar ve alıcılar, ihtiyaçlarına en uygun otomobili bulmak için listelere göz atabilir.

Sonuç olarak, BMW M3 E46, BAE ve Körfez ülkeleri ile Orta Doğu’da çok rağbet gören yüksek performanslı bir spor otomobildir. Araba yıllar boyunca değerini korudu ve fiyatı 50.000 AED ile 150.000 AED arasında değişebilir. BAE ve Körfez ülkelerinde bir BMW M3 E46 satın almak isteyenler için Classictrader.ae ziyaret edilecek pazar yeridir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here