Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

BAE ve Körfez’de bir bmw 525i 2 5 e39 Değeri nedir

ve klasik araba satmak.

BMW 525i 2.5 E39, 1995’ten beri üretilen popüler bir lüks sedandır. Şık tasarımı, güçlü motoru ve gelişmiş özellikleriyle bilinir. BAE ve Körfez ülkelerinde bu otomobil, otomobil tutkunları ve lüks otomobil alıcıları tarafından oldukça rağbet görüyor.

BAE ve Körfez ülkelerinde bir BMW 525i 2.5 E39’un değeri otomobilin yılına, kilometresine ve durumuna göre değişir. Bununla birlikte, ortalama olarak, bakımlı bir BMW 525i 2.5 E39, 15.000 AED ile 30.000 AED arasında herhangi bir yere mal olabilir.

Orta Doğu’da BMW 525i 2.5 E39, hem şık hem de güvenilir lüks bir otomobil isteyenler için popüler bir seçimdir. Otomobilin navigasyon sistemi, klima kontrolü ve birinci sınıf ses sistemi gibi gelişmiş özellikleri, onu otomobil tutkunlarının gözdesi yapıyor.

BAE veya Körfez ülkelerinde bir BMW 525i 2.5 E39 satın almak veya satmak istiyorsanız Classictrader.ae sizin için mükemmel bir pazar yeridir. Bu çevrimiçi platform, BMW 525i 2.5 E39 da dahil olmak üzere klasik otomobillerin alım satımında uzmanlaşmıştır.

Classictrader.ae, eski ve modern arabalar da dahil olmak üzere çok çeşitli klasik arabalar sunar ve alıcılarla satıcıların bağlantı kurması için güvenli ve emniyetli bir platform sağlar. Platform ayrıca satın alma ve satış sürecini olabildiğince sorunsuz hale getirmek için finansman, sigorta ve nakliye dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunar.

Sonuç olarak, BMW 525i 2.5 E39, BAE ve Körfez ülkelerinde oldukça rağbet gören bir lüks sedandır. Şık tasarımı, güçlü motoru ve gelişmiş özellikleri onu otomobil tutkunlarının gözdesi yapıyor. BAE veya Körfez ülkelerinde bir BMW 525i 2.5 E39 satın almak veya satmak istiyorsanız Classictrader.ae sizin için mükemmel bir pazar yeridir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here