Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Açık Artırmada BMW 5 Serisi Satın Alma

ve klasik BMW 5 Serisi otomobilleri satın alın.

BMW 5 Serisi, onlarca yıldır var olan klasik bir otomobildir. Hem araba tutkunları hem de koleksiyonerler arasında favori olmuştur. Yıllar içinde BMW 5 Serisi, onu pazardaki en çok aranan klasik otomobillerden biri haline getiren çeşitli değişikliklere ve yükseltmelere maruz kaldı.

Bir klasik otomobil tutkunu veya koleksiyoncusuysanız, BMW 5 Serisi’nin müzayede tarihi ilginizi çekebilir. Yıllar boyunca, klasik BMW 5 Serisi otomobillerin rekor kıran fiyatlara satıldığı çeşitli müzayedeler düzenlendi.

Satılık klasik BMW 5 Serisi otomobilleri bulabileceğiniz en iyi yerlerden biri ClassicsofArabia.ae’dir. Bu çevrimiçi pazar, klasik arabalara adanmıştır ve satılık geniş bir klasik BMW 5 Serisi otomobil yelpazesine sahiptir. İster 1970’lerden klasik bir BMW 5 Serisi, ister daha yeni bir model arıyor olun, ClassicsofArabia.ae’de bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

En dikkate değer BMW 5 Serisi müzayedelerinden biri, 2017’de 1981 BMW M535i’nin 176.000$ gibi rekor bir fiyata satıldığı gerçekleştirildi. Bu araba bozulmamış durumdaydı ve saatte sadece 37.000 mil vardı. Piyasada en çok aranan klasik BMW 5 Serisi otomobillerden biriydi ve müzayede bunu kanıtladı.

Bir başka önemli BMW 5 Serisi müzayedesi 2019’da düzenlendi ve burada 1995 model bir BMW M5 176.000 dolara satıldı. Bu araba mükemmel durumdaydı ve saatte sadece 20.000 mil vardı. Piyasada en çok aranan klasik BMW 5 Serisi otomobillerden biriydi ve müzayede bunu kanıtladı.

Klasik bir BMW 5 Serisi otomobil satın almak veya satmak istiyorsanız ClassicsofArabia.ae bunu yapmak için en iyi yerdir. Bu çevrimiçi pazarda satılık çok çeşitli klasik BMW 5 Serisi otomobiller bulunur ve ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sonuç olarak, BMW 5 Serisi onlarca yıldır var olan klasik bir otomobildir. Birkaç değişiklik ve yükseltme geçirdi, bu da onu pazardaki en çok aranan klasik arabalardan biri haline getirdi. Bir klasik otomobil tutkunu veya koleksiyoncusuysanız, BMW 5 Serisi’nin müzayede tarihi ilginizi çekebilir. ClassicsofArabia.com.tr, satılık klasik BMW 5 Serisi otomobilleri bulabileceğiniz en iyi yerdir ve ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun otomobili bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here