Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Studebaker-Hafif Altı

araba

Studebaker Light Six, 1916’dan 1923’e kadar Studebaker Corporation tarafından üretilen klasik bir otomobildi. Ford Model T ve Chevrolet Series 490 ile rekabet etmek için tasarlanmış orta fiyatlı bir otomobildi. Light Six, ilk otomobildi. Studebaker Corporation tarafından üretilecek ve zamanında popüler bir araçtı.

Studebaker Light Six, 208 kübik inç deplasmana sahip altı silindirli bir motorla çalışıyordu. Motor 40 beygir gücü üretme kapasitesine sahipti ve saatte yaklaşık 65 mil hıza sahipti. Araba, üç vitesli bir manuel şanzıman ve dört tekerlekli mekanik kampanalı frenlerle donatıldı. 110 inç dingil mesafesi ve 157 inç uzunluğa sahipti.

Studebaker Light Six, iki kapılı roadster, dört kapılı sedan, dört kapılı gezi arabası, dört kapılı limuzin ve yedi yolcu kapasiteli gezi arabası dahil olmak üzere çeşitli gövde stillerinde mevcuttu. Araba ayrıca siyah, mavi, yeşil ve kestane rengi gibi çeşitli renklerde de mevcuttu.

Studebaker Light Six, halk tarafından iyi karşılandı. Günlük kullanıma uygun, güvenilir ve uygun fiyatlı bir araba olarak kabul edildi. Araba, rahat sürüşü ve iyi yol tutuşu nedeniyle övüldü. Arabada ayrıca elektrik lambaları, elektrikli marş motoru ve ön cam sileceği gibi uzun bir isteğe bağlı özellikler listesi de vardı.

Ancak Studebaker Light Six’in kusurları da vardı. Aşırı ısınmaya eğilimliydi ve motoru aşınmaya ve yıpranmaya eğilimliydi. Araba ayrıca yakıt açısından çok verimli değildi ve çok güçlü değildi.

Kusurlarına rağmen Studebaker Light Six, zamanında popüler bir otomobildi. Günlük kullanıma uygun, güvenilir ve uygun fiyatlı bir otomobildi. Araba, rahat sürüşü ve iyi yol tutuşu nedeniyle övüldü. Arabada ayrıca elektrik lambaları, elektrikli marş motoru ve ön cam sileceği gibi uzun bir isteğe bağlı özellikler listesi de vardı.

Bugün, Studebaker Light Six çok rağbet gören bir klasik otomobildir. Bir koleksiyon parçası olarak kabul edilir ve genellikle klasik otomobil fuarlarında görülür. Araba, klasik stili, güvenilir performansı ve uygun fiyatı nedeniyle hala talep görüyor.

Studebaker Light Six, bugün hala popüler olan klasik bir otomobildir. Günlük kullanıma uygun, güvenilir ve uygun fiyatlı bir otomobildi. Araba, rahat sürüşü ve iyi yol tutuşu nedeniyle övüldü. Arabada ayrıca elektrik lambaları, elektrikli marş motoru ve ön cam sileceği gibi uzun bir isteğe bağlı özellikler listesi de vardı. Araba, klasik stili, güvenilir performansı ve uygun fiyatı nedeniyle hala talep görüyor.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here