Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Satılık Mercedes-Benz 230SL (1963-1967)

Mercedes-Benz 230SL (1963-1967), koleksiyonerler ve eski model araba meraklıları tarafından çok aranan bir klasik otomobildir. 230SL ilk olarak 1963 yılında tanıtıldı ve 1967 yılına kadar üretildi. 150 beygir güç üreten dört silindirli motora sahip iki kişilik bir spor otomobil. 230SL, 190SL’nin halefiydi ve ikonik “pagoda” tavan çizgisine sahip ilk modeldi. Bu ikonik araba artık koleksiyonerler ve eski model araba meraklıları tarafından çok rağbet görüyor.

Mercedes-Benz 230SL, sportif bir yanı olan lüks ve konforlu bir otomobil olarak tasarlandı. Dört vitesli bir manuel şanzımana, bağımsız süspansiyona ve dört tekerlekte disk fren sistemine sahiptir. İç mekan, deri döşeme, ahşap döşeme ve klima ile lüks düşünülerek tasarlandı. Otomobilin dışı, otomobilin ikonik bir özelliği haline gelen benzersiz bir “pagoda” tavan çizgisine sahip.

Mercedes-Benz 230SL, koleksiyonerler ve eski model araba tutkunları tarafından çok aranan klasik bir otomobildir. Sürmesi harika bir araba ve değerini takdir edecek klasik bir araba arayanlar için harika bir yatırım. 230SL, klasik otomobil şovlarında ve etkinliklerinde gösteriş yapmak için harika bir otomobil ve aynı zamanda uzun yolculuklar için de harika bir otomobil.

Bir Mercedes-Benz 230SL satın almak istiyorsanız Classic Trader’ın klasik otomobil pazarına bakmayı düşünmelisiniz. Classic Trader, BAE ve emirliklerinde klasik otomobil alım satımı için bir pazar yeridir. Koleksiyonunuz için mükemmel klasik otomobili bulmak için harika bir platform. Classic Trader, Mercedes-Benz 230SL de dahil olmak üzere çok çeşitli satılık klasik otomobillere sahiptir. Web sitesi ayrıca fotoğraflar, açıklamalar ve fiyatlar dahil olmak üzere otomobiller hakkında ayrıntılı bilgi sağlar.

Classic Trader, BAE ve emirliklerinde klasik bir araba satın almak isteyenler için harika bir platformdur. Web sitesi, klasik arabaları alıp satmanın güvenli ve güvenli bir yolunu sunar. Ayrıca yatırım amacıyla klasik otomobil almak isteyenler için de harika bir platform sunuyor. Classic Trader, BAE ve emirliklerinde klasik bir araba satın almak isteyenler için harika bir platformdur.

Mercedes-Benz 230SL, koleksiyonerler ve eski model araba tutkunları tarafından çok aranan klasik bir otomobildir. BAE ve emirliklerinde bir klasik araba satın almak istiyorsanız Classic Trader’ın klasik araba pazarına bakmayı düşünmelisiniz. Classic Trader, koleksiyonunuz için mükemmel klasik arabayı bulmak için harika bir platformdur.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here