Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Blog Details

Nissan-311

Nissan 311 Classic – Zamansız Bir Klasik

Nissan 311 Classic, 50 yılı aşkın süredir piyasada olan zamansız bir klasik otomobildir. 1960’lardan beri var olan ve bugün hala popüler olan klasik bir otomobil. Nissan 311 Classic, Japon otomobil üreticisi Nissan tarafından 1964’ten 1970’e kadar üretilen dört kapılı bir sedandır. Amerika Birleşik Devletleri’ne ihraç edilen ilk Japon otomobillerinden biriydi ve büyük bir başarı elde etti.

Nissan 311 Classic, klasik stili ve güvenilir performansıyla tanınan klasik bir otomobildir. Yıllar içinde güncellenen ancak klasik çekiciliğini koruyan klasik bir görünüme sahiptir. Arabanın uzun bir kaputu ve alçak, şık bir profili var. Araba alçak, geniş bir duruşa ve uzun bir dingil mesafesine sahip. Otomobil aynı zamanda geniş, konforlu bir iç mekana, bolca bacak mesafesine ve eşya saklama alanına sahiptir. Araba ayrıca 135 beygir gücü ve 100 milin üzerinde azami hız üretebilen etkileyici bir motora sahiptir.

Nissan 311 Classic, güvenilir ve klasik bir otomobil arayan herkes için harika bir otomobil. İşe gidip gelmek, seyir ve hatta yarışmak için harika bir araba. Arabanın bakımı kolaydır ve çok güvenilirdir. Araba aynı zamanda çok ekonomiktir, bu da bankayı bozmadan klasik bir araba arayanlar için harika bir seçimdir.

Nissan 311 Classic, uzun süredir piyasada olan klasik bir otomobil arayanlar için harika bir otomobil. 50 yılı aşkın bir süredir piyasada olan ve bugün hala popüler olan bir arabadır. Araba güvenilir, ekonomik ve kesinlikle dikkatleri üzerine çekecek harika bir klasik görünüme sahip. Araba aynı zamanda güvenilir ve klasik bir araba arayan herkes için mükemmel bir seçimdir.

Nissan 311 Classic, 50 yılı aşkın bir süredir var olan zamansız bir klasik otomobildir. Güvenilir, ekonomik ve kesinlikle dikkatleri üzerine çekecek harika bir klasik görünüme sahip bir otomobil. Araba aynı zamanda güvenilir ve klasik bir araba arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Nissan 311 Classic, uzun süredir piyasada olan klasik bir otomobil arayanlar için harika bir otomobil.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here