Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Müzayedede Studebaker Big Six Satın Alma

ve Studebaker Big Six arabaları satın alın.

Studebaker Big Six, zengin bir tarihe sahip, koleksiyonerler ve meraklılar tarafından çokça aranan bir klasik otomobildir. Araba, 1918’den 1926’ya kadar Studebaker Corporation tarafından üretildi ve güçlü motoru ve şık tasarımıyla biliniyordu. Yıllar geçtikçe Studebaker Big Six, Amerikan otomotiv tarihinin bir sembolü haline geldi ve çok sayıda film ve TV şovunda yer aldı.

Studebaker Big Six arabalarını bulabileceğiniz en iyi yerlerden biri classicsofarabia.ae’dir. Bu çevrimiçi pazar, klasik arabalara ayrılmıştır ve satılık geniş bir Studebaker Big Six araba yelpazesine sahiptir. Bir Studebaker Big Six satın almak veya satmak istiyorsanız, classicsofarabia.ae bunu yapmak için mükemmel bir yerdir.

Yakın tarihin en dikkate değer Studebaker Big Six müzayedelerinden biri, 2019’daki Barrett-Jackson müzayedesinde 1923 Studebaker Big Six Touring Car’ın satışıydı. Araba mükemmel durumdaydı ve orijinal ihtişamına geri dönmüştü. Araba, arabanın popülaritesinin ve değerinin bir kanıtı olan 44.000 dolara satıldı.

Bir başka önemli Studebaker Big Six müzayedesi, 2018’de RM Sotheby’s müzayedesinde 1925 Studebaker Big Six Sedan’ın satışıydı. Araba mükemmel durumdaydı ve titizlikle restore edilmişti. Araba, arabanın popülaritesinin ve değerinin bir kanıtı olan 33.000 dolara satıldı.

Bir Studebaker Big Six satın almak veya satmak istiyorsanız, classicsofarabia.ae bunu yapmak için en iyi yerdir. Çevrim içi pazarda satılık çok çeşitli Studebaker Big Six arabaları vardır ve uzman ekipleri ihtiyaçlarınız için mükemmel arabayı bulmanıza yardımcı olabilir. İster bir koleksiyoncu, ister meraklı olun, classicsofarabia.ae hayalinizdeki Studebaker Big Six’i bulmak için mükemmel bir yerdir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here