Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Müzayedede Plymouth Road Runner (1968-1980) Satın Alma

ve bir Plymouth Road Runner satın alın.

Plymouth Road Runner, 1968’den 1980’e kadar Plymouth tarafından üretilen klasik bir Amerikan muscle otomobildir. Adını ünlü Warner Bros. çizgi film karakterinden almıştır ve sade, yüksek performanslı ve uygun fiyatlı bir otomobil olacak şekilde tasarlanmıştır. ortalama kişi için.

Yıllar geçtikçe, Plymouth Road Runner çok aranan bir koleksiyon parçası haline geldi ve zengin bir müzayede geçmişine sahip. En dikkate değer müzayedelerden bazıları arasında, 1970 Plymouth Road Runner Superbird’ün 575.000 $’a satıldığı Kissimmee, Florida’daki 2014 Mecum Müzayedesi ve 1970 Plymouth Road Runner Convertible’ın 253.000 $’a satıldığı Scottsdale, Arizona’daki 2018 Barrett-Jackson Müzayedesi yer alıyor.

Bir Plymouth Road Runner satın almak veya satmak istiyorsanız, bunun için en iyi yerlerden biri Classicsofarabia.ae’dir. Bu çevrimiçi pazar, klasik arabalarda uzmanlaşmıştır ve satılık geniş bir Plymouth Road Runner yelpazesine sahiptir.

Classicsofarabia.ae’yi kullanmanın faydalarından biri, alım veya satım sürecinin her adımında size yardımcı olabilecek uzmanlardan oluşan bir ekibe sahip olmasıdır. Size arabanın ayrıntılı bir geçmişini sağlayabilir, finansman konusunda size yardımcı olabilir ve hatta nakliye ayarlayabilirler.

Classicsofarabia.ae’yi kullanmanın bir başka yararı da, güvenilir ve güvenilir bir pazar yeri olma ününe sahip olmasıdır. Satıcılar için katı bir inceleme süreci var ve yalnızca iyi durumda olan ve net bir unvanı olan arabaları listeliyorlar.

Sonuç olarak, Plymouth Road Runner, zengin bir müzayede geçmişine sahip klasik bir Amerikan güçlü otomobilidir. Bir tane satın almak veya satmak istiyorsanız, Classicsofarabia.ae bunu yapmak için en iyi pazar yeridir. Geniş bir araba yelpazesine, size yardımcı olacak uzmanlardan oluşan bir ekibe ve güvenilir ve güvenilir olmalarıyla ünlüdürler.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here