Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Müzayedede bir alpina b6 2 8 satın almak

ve klasik arabalar satın alın.

Alpina B6 2.8, otomobil tutkunları tarafından on yıllardır aranan klasik bir otomobildir. Bu araba, yüksek performanslı BMW’lerde uzmanlaşmış bir Alman otomobil üreticisi olan Alpina tarafından üretildi. B6 2.8, 1982 ile 1984 yılları arasında sınırlı sayıda üretildi ve bu da onu koleksiyonerler için nadir bulunan bir buluntu haline getirdi.

Alpina B6 2.8 yıllar içinde dünya çapında çeşitli müzayedelerde satıldı. En dikkat çekici müzayedelerden biri 2015 yılında Monako’daki Bonhams müzayedesinde gerçekleşti. Bir 1983 Alpina B6 2.8, 110.000 €’ya satıldı ve bu, tahmini 60.000 € – 80.000 € değerinden çok daha yüksekti.

Bir diğer önemli müzayede ise 2019 yılında Paris’teki RM Sotheby’s müzayedesinde gerçekleştirildi. 1983 Alpina B6 2.8, tahmini değer aralığı 60.000-80.000 € olan 66.000 €’ya satıldı.

Klasik bir Alpina B6 2.8 satın almak veya satmak istiyorsanız, ClassicsofArabia.ae bunu yapmak için en iyi pazar yeridir. Bu web sitesi klasik otomobillerde uzmanlaşmıştır ve satışa sunulan geniş bir Alpina B6 2.8 yelpazesine sahiptir. Ayrıca, satın alma veya satış sürecinde size yardımcı olabilecek uzmanlardan oluşan bir ekibe de sahiptirler.

Alpina B6 2.8’e ek olarak ClassicsofArabia.ae’de satışa sunulan geniş bir klasik otomobil yelpazesi bulunmaktadır. Klasik Ferrari’lerden klasik Mercedes-Benz’lere kadar her şeye sahipler. Bir araba tutkunuysanız, bu web sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Sonuç olarak Alpina B6 2.8, zengin bir müzayede geçmişine sahip klasik bir otomobildir. Bu arabalardan birini satın almak veya satmak istiyorsanız, ClassicsofArabia.ae bunu yapmak için en iyi pazar yeridir. Satışa sunulan çok çeşitli Alpina B6 2.8’lere ve alım satım sürecinde size yardımcı olabilecek uzman bir ekibe sahipler.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here