Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

mercedes benz c 32 amg İthalat ve İhracat Japonya Avrupa Amerika

Mercedes Benz C 32 AMG, BAE ve Körfez ülkelerindeki otomobil tutkunları arasında popüler bir seçim haline gelen yüksek performanslı lüks bir otomobildir. Araba, güçlü motoru, şık tasarımı ve onu lüks otomobil pazarında en iyi yarışmacı yapan gelişmiş özellikleriyle tanınır.

Mercedes Benz C 32 AMG’yi BAE ve Körfez ülkelerine ithal etmek yıllar içinde giderek daha popüler hale geldi. Araba, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Japonya dahil olmak üzere çeşitli ülkelerden ithal edilmektedir. İthalat süreci, menşe belgesi, konşimento ve gümrükleme gibi gerekli izinlerin ve belgelerin alınmasını içerir. Araba ayrıca hükümet tarafından belirlenen yerel düzenlemeleri ve standartları da karşılamalıdır.

Mercedes Benz C 32 AMG’nin BAE ve Körfez ülkelerinden ihraç edilmesi de yaygın bir uygulamadır. Araba, Avrupa, Asya ve Afrika dahil olmak üzere çeşitli ülkelere ihraç edilmektedir. İhracat süreci, ihracat beyannamesi, konşimento ve gümrükleme gibi gerekli izin ve belgelerin alınmasını içerir. Araç ayrıca varış ülkesi tarafından belirlenen düzenlemeleri ve standartları da karşılamalıdır.

Mercedes Benz C 32 AMG, yüksek performanslı motoru ve gelişmiş özellikleri nedeniyle BAE ve Körfez ülkelerindeki otomobil tutkunları arasında popüler bir seçimdir. Araba, 354 beygir gücü ve 332 lb-ft tork üreten 3.2 litrelik bir V6 motorla donatılmıştır. Araba 0’dan 60 mil/sa hıza yalnızca 5,2 saniyede çıkabiliyor ve azami hızı 155 mil/saat.

Araba ayrıca yedi vitesli otomatik şanzıman, spor ayarlı süspansiyon ve yüksek performanslı frenler gibi gelişmiş özelliklerle birlikte gelir. Otomobil ayrıca deri koltuklar, birinci sınıf bir ses sistemi ve hava yastıkları ve denge kontrolü gibi gelişmiş güvenlik özellikleri ile lüks bir iç mekana sahiptir.

Sonuç olarak, Mercedes Benz C 32 AMG, BAE ve Körfez ülkelerindeki otomobil tutkunları arasında popüler olan yüksek performanslı lüks bir otomobildir. Araba, çeşitli ülkelerden ithal edilir ve çeşitli destinasyonlara ihraç edilir ve süreç, gerekli izinlerin ve belgelerin alınmasını ve yerel yönetmelik ve standartları karşılamasını içerir. Otomobilin gelişmiş özellikleri ve güçlü motoru, onu lüks otomobil pazarında en iyi yarışmacılardan biri yapıyor.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here