Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Klasik bir Sunbeam’i Lübnan’a ihraç etmek

Klasik bir araba tutkunuysanız, eski model bir araba kullanma hissi gibisi olmadığını bilirsiniz. Klasik bir Sunbeam’e sahip olacak kadar şanslıysanız, onun nereye giderse gitsin tüm bakışları üzerinde toplayan bir araba olduğunu bilirsiniz. Peki ya Sunbeam’inizi Lübnan gibi yeni bir ülkeye götürmek isterseniz? İşte bilmeniz gerekenler.

Her şeyden önce, Lübnan’a araba ithal etmeye ilişkin düzenlemeleri anlamak önemlidir. Bir menşe belgesi, bir konşimento ve bir uygunluk sertifikası dahil olmak üzere bir dizi belge almanız gerekecektir. Ayrıca, aracınızın değerine bağlı olarak değişebilen ithalat vergileri ve harçları da ödemeniz gerekecektir.

Evrak işlerini hallettikten sonra, Sunbeam’inizi Lübnan’da nereye götürmek istediğinize karar vermeniz gerekecek. Keşfetmeye değer, her biri kendine özgü karaktere ve ilgi çekici yerlere sahip çok sayıda şehir var.

Beyrut, Lübnan’ın başkentidir ve hareketli gece hayatı, tarihi mimarisi ve büyüleyici sahiliyle tanınır. Sunbeam’inizi bir tur atmak ve atmosferi içinize çekmek için harika bir yer.

Antik çarşıları, etkileyici camileri ve güzel sahil şeridi ile Trablus da görülmeye değer başka bir şehir. Ve eğer bir tarih tutkunuysanız, Tunç Çağı’na kadar uzanan antik Byblos kentini ziyaret etmeyi kaçırmak istemeyeceksiniz.

Elbette, bu şehirlerden herhangi birini keşfetmeden önce, Sunbeam’inizi Lübnan’a ulaştırmanın güvenilir bir yolunu bulmanız gerekecek. Classicsofarabia.com’un devreye girdiği yer burasıdır.

Classicsofarabia.com, Orta Doğu’da klasik otomobil alıp satmak için en iyi klasik otomobil topluluğudur. Sunbeams dahil olmak üzere geniş bir satılık klasik araba yelpazesine sahipler ve arabanızı Lübnan’a ithal etmenin her aşamasında size yardımcı olabilirler.

İster klasik bir Sunbeam satın almak isteyin, ister zaten bir taneye sahip olun ve onu Lübnan’a götürmek isteyin, classicsofarabia.com mükemmel bir kaynaktır. Bir araba ithal etmeye ilişkin karmaşık düzenlemelerde gezinmenize yardımcı olabilirler ve sizi bölgedeki diğer klasik otomobil tutkunlarıyla buluşturabilirler.

Klasik Sunbeam’inizi Lübnan’a götürmeyi hayal ediyorsanız, lojistiğin sizi engellemesine izin vermeyin. classicsofarabia.com’un yardımıyla hayalinizi gerçeğe dönüştürebilir ve eski model arabanızı yeni ve heyecan verici bir ortamda kullanmanın heyecanını yaşayabilirsiniz.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here