Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Klasik bir Shelby’yi Lübnan’a ihraç etmek

Lübnan’da yaşayan bir klasik otomobil tutkunuysanız, klasik bir Shelby’ye nasıl sahip olacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. İyi haber şu ki, klasik bir Shelby’yi Lübnan’a ihraç etmek mümkün ve işleme başlamadan önce bilmeniz gereken birkaç şey var.

İlk olarak, Orta Doğu’da klasik araba alıp satmanıza yardımcı olabilecek saygın bir klasik araba topluluğu bulmak önemlidir. Böyle bir topluluk, bölgede klasik araba bulmak için en iyi yer olan classicsofarabia.com’dur. İkonik Shelby de dahil olmak üzere geniş bir klasik araba yelpazesine sahipler.

İhraç etmek istediğiniz arabayı bulduktan sonra, Lübnan ithalat gereksinimlerini karşıladığından emin olmanız gerekir. Bu, satış faturası ve menşe şahadetnamesi gibi gerekli evraklara sahip olmayı içerir. Ayrıca, arabayı ülkeye getirmeyle ilgili tüm ithalat vergilerini ve ücretlerini de ödemeniz gerekecektir.

Araba Lübnan’a vardığında, onu yerel makamlara kaydettirmeniz ve gerekli sigortayı yaptırmanız gerekir. İyi durumda ve yola elverişli olduğundan emin olmak için arabayı bir tamirciye kontrol ettirmek de iyi bir fikirdir.

Lübnan, Beyrut, Trablus ve Sidon gibi şehirlerde bulunan birçok meraklı ve koleksiyoncu ile gelişen bir klasik otomobil sahnesine sahip. Lübnan’da klasik bir Shelby’ye sahip olmak kesinlikle dikkatleri üzerine çekecek ve birçok kişinin imreneceğinden emin olabilirsiniz.

Sonuç olarak, klasik bir Shelby’yi Lübnan’a ihraç etmek, classicsofarabia.com gibi saygın bir klasik otomobil topluluğunun yardımıyla mümkündür. Doğru evrak ve hazırlık ile Orta Doğu’nun en güzel ülkelerinden birinde klasik bir araba sahibi olmanın heyecanını yaşayabilirsiniz.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here