Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Kıbrıs’ta klasik Tucker restorasyonu

Kıbrıs, çarpıcı plajları, zengin tarihi ve canlı kültürüyle tanınan, Doğu Akdeniz’de yer alan güzel bir ülkedir. Aynı zamanda, eski model arabaları eski görkemine kavuşturmak konusunda tutkulu olan birçok klasik otomobil tutkununa da ev sahipliği yapan bir ülkedir. Kıbrıs’ta restore edilmekte olan en popüler klasik otomobillerden biri Tucker’dır.

Tucker, 1940’ların sonlarında Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilen klasik bir otomobildir. Vizyon sahibi bir girişimci ve otomotiv tasarımcısı olan Preston Tucker tarafından tasarlandı. Tucker, arkaya monte motor, disk frenler ve açılır ön cam gibi birçok yenilikçi özelliğe sahip devrim niteliğinde bir otomobildi. Ne yazık ki, şimdiye kadar yalnızca 51 Tucker arabası üretildi ve şirket 1949’da iflas etti.

Bugün, Tucker çok rağbet gören bir klasik otomobil ve Kıbrıs’taki birçok otomobil tutkunu bu arabaları orijinal hallerine döndürüyor. Klasik Tucker restorasyonlarını bulabileceğiniz Kıbrıs’taki şehirlerden bazıları Lefkoşa, Limasol ve Larnaka’dır.

Orta Doğu’da klasik bir araba satın almak veya satmak istiyorsanız, classicsofarabia.com’a göz atmalısınız. Bu web sitesi Orta Doğu’daki en iyi klasik araba topluluğudur ve nadir ve benzersiz klasik arabaları bulmak için harika bir yerdir. İster bir Tucker ister başka bir klasik araba arıyor olun, classicsofarabia.com’da bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sonuç olarak, klasik araba restorasyonu Kıbrıs’ta popüler bir hobidir ve Tucker, ülkede restore edilen en popüler klasik arabalardan biridir. Orta Doğu’da bir klasik otomobil tutkunuysanız, klasik otomobilinizi almak veya satmak için classicsofarabia.com’a göz atmalısınız.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here