Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Irak’ta klasik Ford kiralama

Irak’a bir gezi planlıyorsanız ve ülkeyi şık bir şekilde keşfetmek istiyorsanız, neden klasik bir Ford kiralamayasınız? Klasik arabalar, Irak şehirlerinin ve kırsal bölgelerinin güzelliğini deneyimlemenin harika bir yoludur ve benzersiz ve akılda kalıcı bir seyahat yolu sunar.

Irak’ta klasik bir Ford kiralamak için en iyi yerlerden biri classicsofarabia.com’dur. Bu web sitesi, Orta Doğu’da klasik otomobil alıp satmak için en iyi klasik otomobil topluluğudur ve Irak’ta kiralık çok çeşitli klasik otomobiller sunmaktadır.

Irak’ta klasik bir Ford kiralayabileceğiniz şehirlerden bazıları Bağdat, Basra, Erbil ve Musul’dur. Bu şehirlerin her birinin kendine özgü cazibesi ve ilgi çekici yerleri vardır ve onları klasik bir arabada keşfetmek, onları deneyimlemenin harika bir yoludur.

Bağdat’ta kitapçıları ve seyyar satıcılarıyla ünlü Al-Mutanabbi Caddesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 13. yüzyılda kurulan tarihi Al-Mustansiriya Üniversitesi’ni de keşfedebilirsiniz.

Basra’da antik Mezopotamya’dan kalma eserler koleksiyonuna ev sahipliği yapan Basra Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca şehrin içinden akan Shatt al-Arab nehrinde tekne turu yapabilirsiniz.

Erbil’de UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan tarihi Kale’yi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca şehrin çok çeşitli eşya ve hediyelik eşya sunan çarşı ve pazarlarını da keşfedebilirsiniz.

Musul’da 2017’de IŞİD tarafından yıkılan ancak şu anda yeniden inşa edilen tarihi El Nuri Camii’ni ziyaret edebilirsiniz. Asur İmparatorluğu’nun başkenti olan Ninova antik kentini de keşfedebilirsiniz.

Irak’ta hangi şehri ziyaret etmeyi seçerseniz seçin, klasik bir Ford kiralamak ülkenin zengin tarihini ve kültürünü deneyimlemenin harika bir yoludur. Ve classicsofarabia.com ile seyahatinizi unutulmaz kılacak yüksek kaliteli bir klasik araba kiralama hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here