Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

bmw 633csi 3 2 e24 İthalat ve İhracat Japonya Avrupa Amerika

BMW 633CSI 3.2 E24, otomobil tutkunları arasında onlarca yıldır popüler olan klasik bir otomobildir. Bu araba ilk olarak 1976’da tanıtıldı ve 1989’a kadar üretildi. Şık tasarımı, güçlü motoru ve lüks özellikleriyle tanınan iki kapılı bir coupe’dir. BMW 633CSI 3.2 E24, uzun yıllardır BAE ve Körfez ülkelerinde popüler bir ithalat ve ihracat olmuştur.

BAE ve Körfez ülkeleri her zaman lüks araba sevgileriyle biliniyor. BMW 633CSI 3.2 E24 bir istisna değildir. Bu araba, bu ülkelerde uzun yıllardır popüler bir ithalat olmuştur. BAE ve Körfez ülkelerinde, her zaman en yeni ve en iyi arabaları arayan çok sayıda araba tutkunu var. BMW 633CSI 3.2 E24, bu ülkelerde her zaman talep gören bir otomobildir.

BMW 633CSI 3.2 E24, güçlü motoruyla tanınan bir otomobildir. Bu araba, 181 beygir güç üretebilen 3.2 litrelik bir motorla donatılmıştır. Bu motor, beş ileri manuel şanzıman veya dört ileri otomatik şanzıman ile eşleştirilmiştir. BMW 633CSI 3.2 E24 aynı zamanda lüks özellikleriyle de bilinir. Bu araba deri koltuklar, elektrikli camlar, elektrikli kilitler ve açılır tavan ile donatılmıştır.

BMW 633CSI 3.2 E24, araba koleksiyoncuları arasında popüler olan bir otomobildir. Bu araba bir klasik ve koleksiyoncular tarafından çok rağbet görüyor. BAE ve Körfez ülkeleri, her zaman nadir ve benzersiz arabalar arayan çok sayıda araba koleksiyoncusuna sahiptir. BMW 633CSI 3.2 E24, bu ülkelerdeki koleksiyoncular tarafından çok beğenilen bir otomobil.

BMW 633CSI 3.2 E24, BAE ve Körfez ülkelerinde de popüler bir ihracat ürünüdür. Bu ülkelerde, diğer ülkelere ihraç etmek için her zaman araba arayan çok sayıda araba satıcısı vardır. BMW 633CSI 3.2 E24, dünya çapında birçok ülkede talep gören bir otomobildir. Bu araba, kalitesi ve güvenilirliği ile tanınır, bu da onu diğer ülkelerdeki araba alıcıları için popüler bir seçim haline getirir.

Sonuç olarak, BMW 633CSI 3.2 E24, otomobil tutkunları arasında uzun yıllardır popüler olan klasik bir otomobildir. Bu araba uzun yıllardır BAE ve Körfez ülkelerinde popüler bir ithalat ve ihracat olmuştur. BMW 633CSI 3.2 E24, güçlü motoru, lüks özellikleri ve klasik tasarımıyla bilinen bir otomobildir. Bu araba, araba koleksiyoncuları tarafından oldukça değerlidir ve dünya çapında birçok ülkede talep görmektedir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here