Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

BMW 3 0 cs 1971 1975’e yatırım ve geçmiş fiyatlar

1971-1975 yılları arasındaki BMW 3.0 CS, şimdiye kadar yapılmış en ikonik otomobillerden biridir ve koleksiyonerler ile yatırımcılar için aranan bir klasiktir. Geçtiğimiz birkaç on yılda, bu klasiğin değeri istikrarlı bir şekilde arttı ve klasik bir araba satın almak isteyenler için onu harika bir yatırım haline getirdi.

BMW 3.0 CS ilk olarak 1971’de tanıtıldı ve 3.0 litrelik motora sahip lüks bir grand tourer otomobildi. Bu araba, şık ve güçlü bir araba arayanlar için popüler bir seçimdi ve ünlüler ve kraliyet ailesi arasında bir hit oldu. 3.0 CS, 1975’e kadar üretildi ve sınırlı üretim, onu çok aranan bir klasik haline getiriyor.

BMW 3.0 CS’nin değeri yıllar içinde istikrarlı bir şekilde arttı ve artık piyasadaki en çok arzu edilen klasiklerden biri olarak kabul ediliyor. Son yıllarda 3.0 CS’nin değeri istikrarlı bir şekilde artıyor ve artık klasik bir araba satın almak isteyenler için harika bir yatırım olarak görülüyor.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde klasik otomobil pazarı patlama yaşıyor ve BMW 3.0 CS en popüler modellerden biri. BAE’de çok sayıda klasik otomobil bayisi vardır ve çevrimiçi pazar yeri olan Classic Trader.ae, bir BMW 3.0 CS bulmak için harika bir yerdir. Classic Trader.ae, dünyanın her yerinden çok çeşitli klasik otomobiller bulmak için harika bir yerdir ve bir BMW 3.0 CS bulmak için mükemmel bir yerdir.

BMW 3.0 CS, klasik bir otomobil satın almak isteyenler için harika bir yatırımdır ve kesinlikle yıllar içinde değer kazanmaya devam edecektir. İkonik tasarımı ve güçlü motoruyla 3.0 CS, klasik otomobil koleksiyonerleri ve yatırımcıları için önümüzdeki yıllarda kesinlikle çok beğenilecek.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here