Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Bir Pontiac Firebird’e (1967-2002) yatırım ve tarihi fiyat

Pontiac Firebird, 1967’deki başlangıcından bu yana bir klasik otomobil ikonu olmuştur. Bu iki kapılı coupe, General Motors tarafından 35 yıl boyunca üretildi, ta ki son modeli 2002’de piyasaya sürülene kadar. Bu süre zarfında Firebird birçok farklı yineleme gördü. ikonik Trans Am’ın ilk neslinden dördüncü nesil Firebird Formula’ya kadar.

Firebird, uzun zamandır araba tutkunlarının gözdesi olmuştur ve değeri yalnızca yıllar içinde artmıştır. 1967’de Firebird, 2.895 $ taban fiyatıyla piyasaya sürüldü. Bu fiyat, dördüncü nesil Firebird Formula’nın 2002’de 25.000 $’lık bir taban fiyata ulaşmasıyla yıllar içinde istikrarlı bir şekilde arttı.

Bugün, Pontiac Firebird çok rağbet gören bir klasik otomobildir. Firebird fiyatları son yıllarda fırladı ve bazı modeller 100.000 $’a ulaştı. Bu, Firebird’ü klasik otomobil koleksiyoncuları için harika bir yatırım haline getiriyor.

Bir Pontiac Firebird bulmak için en iyi yer, klasik otomobiller için çevrimiçi pazar yeri olan Classic Trader’dır. Classic Trader, BAE merkezlidir ve dünyanın her yerinden geniş bir klasik araba yelpazesine sahiptir. BAE’den, 1967’den 2002’ye kadar dört kuşaktan Firebirds bulabilirsiniz.

BAE ayrıca dünyanın en prestijli klasik otomobil müzayedelerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu müzayedeler, nadir ve benzersiz Firebird’lerin yanı sıra diğer klasik arabaları bulmak için harika bir yerdir.

İster koleksiyonunuza eklemek için klasik bir araba, ister bir yatırım fırsatı arıyor olun, Pontiac Firebird harika bir seçenektir. İkonik tasarımı, uzun geçmişi ve artan değeri ile Firebird, klasik otomobil koleksiyoncuları için harika bir seçim. Classic Trader ve BAE’nin klasik otomobil müzayedelerinin yardımıyla koleksiyonunuz için mükemmel Firebird’ü bulabilirsiniz.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here