Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Bir Nash Metropolitan’a yatırım yapmak ve tarihi fiyatlar

Klasik arabalar Orta Doğu’da giderek daha popüler hale geliyor ve Nash Metropolitan da bir istisna değil. Bu küçük, retro tarzı araba ilk olarak 1950’lerde üretildi ve BAE’deki birçok kişi için bir koleksiyon parçası haline geldi.

Nash Metropolitan, başlangıçta Amerikan pazarı için tasarlandı ve özellikle kadınlara pazarlanan ilk arabalardan biriydi. Hem iki kapılı hem de dört kapılı modellerde mevcuttu ve yakıt verimliliği ve satın alınabilirliği ile dikkat çekiyordu. Nash Metropolitan, 1954’ten 1962’ye kadar üretildi ve büyük bir ticari başarı elde etmese de, araba son yıllarda bir kült kazandı.

Nash Metropolitan, son yıllarda BAE’de popülaritesinde bir canlanma gördü ve birçok kişi koleksiyonlarına benzersiz ve şık bir dokunuş katmanın bir yolu olarak bu klasik arabalara yatırım yaptı. Bir Nash Metropolitan’ın fiyatı, durumuna ve belirli modeline bağlı olarak değişebilir, ancak genel olarak konuşursak, 10.000 AED ile 50.000 AED arasında değişir.

Bir Nash Metropolitan’a yatırım yapmak istiyorsanız, Classic Trader başlamak için harika bir yerdir. BAE merkezli bu pazar yeri, klasik arabalara adanmıştır ve geniş bir Nash Metropolitans yelpazesine sahiptir. Site ayrıca klasik otomobil alım satım sürecini kolaylaştırmak için araç değerleme, finans seçenekleri ve nakliye hizmetleri gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Nash Metropolitan, koleksiyonuna benzersiz ve şık bir araba eklemek isteyen herkes için harika bir yatırımdır. Klasik tasarımı ve satın alınabilirliği ile BAE’de bir hit olacağı kesin. Dolayısıyla, yatırım yapmak için klasik bir araba arıyorsanız, Nash Metropolitan kesinlikle dikkate alınmaya değer.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here