Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Bir Mercedes-Benz W180’e (1954–1959) yatırım ve geçmiş fiyatlar

Ponton olarak da bilinen Mercedes-Benz W180, Alman otomobil üreticisi tarafından 1954’ten 1959’a kadar üretilen bir dizi lüks sedandı. W180, üniter bir gövdeye sahip ilk Mercedes-Benz’di ve sunulan ilk modeldi. dört silindirli bir motorla. Zamanında popüler bir otomobildi ve o zamandan beri güçlü bir takipçi kitlesine sahip bir klasik otomobil haline geldi.

Her klasik otomobilde olduğu gibi, Mercedes-Benz W180’in değeri de durumuna, yaşına ve nadir bulunmasına bağlıdır. Bir W180’in fiyatları, bir proje arabası için birkaç bin dolardan tamamen restore edilmiş bir model için on binlerce dolara kadar değişebilir. Genel olarak, önceki modeller sonraki modellerden daha değerlidir.

Bir Mercedes-Benz W180’e yatırım yapmak isteyenler için BAE, başlamak için mükemmel bir yer. BAE, dünyanın en prestijli klasik otomobil fuarlarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır ve aynı zamanda birçok saygın klasik otomobil bayisine de ev sahipliği yapmaktadır. W180 bulmak için en iyi yerlerden biri, merkezi Dubai’de bulunan Classic Trader Marketplace’dir. Bu çevrimiçi pazar, Mercedes-Benz W180 de dahil olmak üzere dünyanın her yerinden çok çeşitli klasik otomobiller sunar.

BAE ayrıca, klasik bir arabaya yatırım yapmak isteyenler için harika bir bilgi ve tavsiye kaynağı olabilecek birkaç klasik araba kulübüne de ev sahipliği yapmaktadır. Bu kulüplerin çoğu, üyelerin klasik arabaları tartışabilecekleri ve ipuçlarını ve tavsiyeleri paylaşabilecekleri düzenli toplantılar ve etkinlikler düzenler.

Mercedes-Benz W180, uzun bir geçmişe ve güçlü bir takipçi kitlesine sahip klasik bir otomobildir. Klasik bir arabaya yatırım yapmak isteyenler için BAE, başlamak için mükemmel bir yer. Canlı klasik otomobil sahnesi ve zengin kaynaklarıyla BAE, bir W180 bulmak ve klasik bir otomobile yatırım yapmaya başlamak için ideal bir yerdir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here