Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Bir lamborghini miura nedir 1966 1973 BAE ve Körfez’de değer

Lamborghini Miura, İtalyan otomobil üreticisi Lamborghini tarafından 1966’dan 1973’e kadar üretilen klasik bir spor otomobildir. Tüm zamanların en güzel ve ikonik spor arabalarından biri olarak kabul edilir ve çok aranan bir koleksiyoncu ürünü haline gelmiştir. BAE, Körfez ülkeleri ve Orta Doğu’da.

Lamborghini Miura, Bertone’lu Marcello Gandini tarafından tasarlandı ve adını ünlü İspanyol dövüş boğası yetiştiricisi Don Eduardo Miura’dan alıyor. Araba, 385 beygir gücü üreten ortaya monte edilmiş bir V12 motorla çalıştırılıyordu ve saatte 170 milin üzerinde bir azami hıza sahipti.

Bugün, Lamborghini Miura nadir bulunan ve değerli bir otomobil ve dünyanın her yerindeki koleksiyonerler ve meraklılar tarafından çok rağbet görüyor. BAE’de, Körfez ülkelerinde ve Orta Doğu’da Lamborghini Miura’nın değeri durumuna, kilometresine ve nadirliğine göre değişebilir.

BAE’de klasik otomobiller için lider bir pazar yeri olan Classic Trader’a göre, iyi durumdaki bir Lamborghini Miura’nın değeri 3 milyon AED’den 10 milyon AED’ye kadar veya daha fazla olabilir. Arabanın değeri, geçmişi ve menşeinin yanı sıra yıllar içinde üzerinde yapılan herhangi bir değişiklik veya yükseltmeden de etkilenebilir.

BAE, Körfez ülkeleri ve Orta Doğu’daki koleksiyonerler ve meraklılar için Classic Trader, Lamborghini Miura da dahil olmak üzere klasik otomobillerin alım satımı için başvurulacak pazar yeridir. Dünyanın dört bir yanından geniş bir klasik araba yelpazesi ve alıcıların ve satıcıların piyasada gezinmesine yardımcı olabilecek uzmanlardan oluşan bir ekiple Classic Trader, hayalinizdeki arabayı bulmak için mükemmel bir yerdir.

Sonuç olarak Lamborghini Miura, BAE, Körfez ülkeleri ve Orta Doğu’da çok değer verilen klasik bir spor otomobildir. İkonik tasarımı, güçlü motoru ve zengin geçmişiyle, zaman içinde değerini kesinlikle takdir edecek gerçek bir koleksiyoncu ürünüdür. Ve klasik arabaları alıp satmaya yönelik bir pazar yeri olan Classic Trader ile koleksiyonerler ve meraklılar, hayallerindeki araba için mümkün olan en iyi teklifi aldıklarından emin olabilirler.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here