Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Bir Goggomobil’e yatırım (1955-1969) ve geçmiş fiyatlar

Goggomobil, 1955’ten 1969’a kadar Almanya’da üretilen klasik bir otomobildir. Dünyanın birçok ülkesinde popüler olan küçük, iki kişilik, ekonomik bir otomobildi. Goggomobil, kutu gibi gövdesi ve iki silindirli, hava soğutmalı motoruyla benzersiz bir tasarıma sahipti. Yakıt verimliliği ve düşük işletme maliyetleri ile biliniyordu, bu da onu ucuz bir araba arayanlar için popüler bir seçim haline getiriyordu.

Son yıllarda Goggomobil, klasik otomobil tutkunlarının popüler bir tercihi haline geldi. Bu arabaların birçoğu hala iyi durumda ve klasik otomobil pazarında satılık olarak bulunabiliyor. Goggomobil fiyatları, üretim durumuna ve üretim yılına göre değişmekle birlikte, nadir modeller için genellikle birkaç bin dolardan on binlerce dolara kadar değişmektedir.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), dünyanın en tutkulu klasik otomobil tutkunlarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Dubai’deki Classic Trader da dahil olmak üzere BAE’de birkaç klasik otomobil bayisi var. Classic Trader, 1950’ler ve 1960’lardan kalma klasik arabalarda uzmanlaşmıştır ve satılık geniş bir Goggomobil yelpazesine sahiptir. Bu arabaların fiyatları, üretim durumuna ve üretim yılına bağlı olarak yaklaşık 10.000 ila 30.000 ABD Doları arasında değişmektedir.

Klasik bir arabaya yatırım yapmak isteyenler için Goggomobil mükemmel bir seçenektir. Güvenilir, yakıt tasarruflu ve zaman içinde değer kazanacağı kesin olan bir otomobildir. Classic Trader’ın yardımıyla koleksiyonunuz için mükemmel Goggomobil’i bulabilirsiniz. İster günlük bir sürücü, ister bir yatırım parçası arıyor olun, Goggomobil mükemmel bir seçimdir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here