Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Bir Ford Cortina’ya yatırım yapmak ve tarihi fiyatlar

Ford Cortina, 1970’lerde ve 1980’lerde popüler bir aile arabasıydı. Dönemin bir simgesiydi ve birçok koleksiyoncu için klasik bir otomobil haline geldi. Bir Ford Cortina’ya yatırım yapmak istiyorsanız, geçmiş fiyatları ve mevcut piyasayı göz önünde bulundurmak isteyeceksiniz.

Ford Cortina ilk olarak 1962’de piyasaya sürüldü ve kısa sürede Birleşik Krallık’ta popüler bir otomobil haline geldi. Güvenilir ve uygun fiyatlı bir otomobildi ve Birleşik Krallık’ta beş yıl garantili satılan ilk otomobildi. Ford Cortina, sedan, arazi ve minibüs dahil olmak üzere çeşitli gövde stillerinde mevcuttu.

Ford Cortina, Birleşik Arap Emirlikleri de dahil olmak üzere diğer ülkelerde de popülerdi. BAE, en lüks klasik arabalardan bazılarına ev sahipliği yapıyor ve Ford Cortina da bir istisna değil. BAE’de Ford Cortina, onları çeşitli emirlikler arasında seyahat etmek için kullanan yönetici aileler arasında popülerdi.

Ford Cortina yıllar boyunca değerini korudu ve onları klasik otomobil pazarı ClassicTrader.ae’de bulabilirsiniz. Ford Cortina fiyatları, duruma ve üretim yılına göre değişir, ancak 15.000 AED ile 40.000 AED arasında herhangi bir yerde ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz.

Zamanla değer kazanacak bir yatırım arıyorsanız, Ford Cortina harika bir seçimdir. Klasik otomobil pazarının popülaritesi artıyor ve Ford Cortina, değerini gelecek yıllar boyunca koruyacağı kesin olan bir otomobil. İster sürmek için bir araba, ister yatırım için, Ford Cortina harika bir seçimdir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here