Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

BAE ve Körfez’de Packard 200 Worth nedir?

BAE, Körfez ülkeleri veya Orta Doğu’da bir klasik otomobil tutkunuysanız, bu bölgelerde bir Packard 200’ün değerini merak ediyor olabilirsiniz. Packard 200, Packard Motor Car Company tarafından 1951’den 1954’e kadar üretilen klasik bir otomobildir. Zamanında popüler bir otomobildi ve bugün hala koleksiyonerler tarafından aranıyor.

BAE, Körfez ülkeleri ve Orta Doğu’da bir Packard 200’ün değeri bir dizi faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arabanın durumunu, kilometresini ve nadirliğini içerir. Genel olarak konuşursak, iyi durumda, bakımlı bir Packard 200, bu bölgelerde 100.000 AED’den 200.000 AED’ye kadar her yerden alınabilir.

BAE ve Körfez ülkelerinde Packard 200 satın alabileceğiniz en iyi yerlerden biri classictrader.ae’dir. Bu çevrimiçi pazar, klasik arabalarda uzmanlaşmıştır ve satılık geniş bir Packard 200 yelpazesine sahiptir. Tamamen restore edilmiş bir model veya kendi üzerinde çalışabileceğiniz bir proje arabası arıyorsanız, classictrader.ae’de aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Classictrader.ae’de Packard 200’e ek olarak çeşitli başka klasik arabalar da satılmaktadır. Bunlar, klasik Ferrari ve Porsche’lerden Ford Mustang ve Chevrolet Camaro gibi klasik Amerikan güçlü arabalarına kadar her şeyi içerir. İster tecrübeli bir koleksiyoncu olun ister yeni başlıyor olun, classictrader.ae hayalinizdeki arabayı bulmak için mükemmel bir yerdir.

Bu nedenle, BAE, Körfez ülkeleri veya Orta Doğu’da bir Packard 200 pazarındaysanız, classictrader.ae’yi kontrol ettiğinizden emin olun. Geniş klasik otomobil yelpazesi ve kullanımı kolay platformu ile koleksiyonunuz için mükemmel otomobili bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here