Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

BAE ve Körfez’de bir vauxhall viva 1963 1979 Değeri nedir

Vauxhall Viva, İngiliz otomobil üreticisi Vauxhall tarafından 1963’ten 1979’a kadar üretilen klasik bir otomobildir. Birleşik Krallık’ta ve Avrupa’nın diğer bölgelerinde popüler bir otomobildi ve aynı zamanda BAE ve Körfez ülkeleri de dahil olmak üzere diğer ülkelere de ihraç edildi. orta Doğu.

Vauxhall Viva, ekonomik ve pratik olacak şekilde tasarlanmış kompakt bir otomobildi. İki kapılı bir sedan, dört kapılı bir sedan, bir istasyon vagonu ve bir coupe dahil olmak üzere çeşitli gövde stillerinde mevcuttu. 1.0 litre, 1.2 litre ve 1.6 litre dört silindirli motor da dahil olmak üzere bir dizi motorla çalıştırıldı.

Vauxhall Viva bugün klasik bir araba olarak kabul ediliyor ve koleksiyoncular ve meraklılar tarafından çok rağbet görüyor. Bir Vauxhall Viva’nın BAE ve Körfez ülkelerindeki değeri, otomobilin durumuna, modelin nadirliğine ve araca olan talebe göre değişiklik gösterebiliyor.

BAE’de klasik otomobiller için bir pazar yeri olan Classic Trader UAE’ye göre, BAE ve Körfez ülkelerindeki bir Vauxhall Viva’nın değeri, aracın durumuna ve diğer faktörlere bağlı olarak 20.000 AED ile 50.000 AED veya daha fazla arasında değişebilir.

BAE veya Körfez ülkelerinde bir Vauxhall Viva satın almakla ilgileniyorsanız, Classic Trader BAE başlamak için harika bir yerdir. 1960’lardan ve 1970’lerden Vauxhall Vivas da dahil olmak üzere geniş bir klasik araba yelpazesine sahipler. Ayrıca finansman, sigorta ve nakliye dahil olmak üzere mükemmel arabayı bulmanıza yardımcı olacak bir dizi hizmet sunarlar.

Sonuç olarak Vauxhall Viva, BAE ve Körfez ülkelerindeki koleksiyonerler ve meraklılar tarafından oldukça beğenilen bir klasik otomobildir. Bir Vauxhall Viva satın almakla ilgileniyorsanız, satın alacağınız bir pazar yeri olarak Classic Trader UAE’ye göz atmayı unutmayın. Geniş klasik otomobil seçenekleri ve hizmet yelpazesi ile koleksiyonunuz için mükemmel otomobili bulmanıza yardımcı olabilirler.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here