Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

BAE ve Körfez’de bir mercedes benz 200 w110 Worth nedir?

Mercedes Benz, bir asrı aşkın süredir var olan lüks bir otomobil markasıdır. Mercedes Benz 200 W110, 1965 ile 1968 yılları arasında üretilmiş klasik bir otomobildir. Lüksün ve zarafetin simgesi olan bu otomobil, otomobil tutkunları ve koleksiyoncular tarafından oldukça rağbet görmektedir.

BAE ve Körfez ülkelerinde, Mercedes Benz 200 W110 nadir bulunur. Bu araba yollarda pek görülmez ve bir koleksiyon parçası olarak kabul edilir. Bu arabanın BAE ve Körfez ülkelerinde değeri oldukça yüksektir ve aracın durumuna göre 50.000 AED ile 150.000 AED arasında değişebilmektedir.

Mercedes Benz 200 W110, zamansız bir tasarıma sahip klasik bir otomobildir. Şık ve zarif bir görünüme sahip dört kapılı bir sedan. Araba, 95 beygir güç üreten 2.0 litrelik bir motordan güç alıyor. 160 km/s azami hıza sahiptir ve 0’dan 100 km/s hıza 14 saniyede çıkabilmektedir.

Mercedes Benz 200 W110’un içi lüks ve konforludur. Deri koltuklara, ahşap döşemeye ve klasik bir gösterge panosuna sahiptir. Arabada ayrıca elektrikli camlar, klima ve radyo vardır.

BAE ve Körfez ülkelerinde bir Mercedes Benz 200 W110 satın almak istiyorsanız bakılacak en iyi yer Classictrader.ae’dir. Bu pazar yeri klasik otomobillerde uzmanlaşmıştır ve satılık geniş bir Mercedes Benz 200 W110 yelpazesine sahiptir. Listelere göz atabilir, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun arabayı bulabilirsiniz.

Sonuç olarak Mercedes Benz 200 W110, BAE ve Körfez ülkelerinde oldukça değer gören bir klasik otomobildir. Lüks ve zarafetin simgesi olup, yollarda ender bulunan bir buluntudur. Bu arabayı satın almak istiyorsanız, aramaya başlamak için en iyi yer Classictrader.ae’dir.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here