Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

BAE ve Körfez’de bir Lamborghini 350 GT’nin Değeri Nedir?

ve klasik araba satmak.

Lamborghini, lüks, hız ve stil ile eşanlamlı bir markadır. Lamborghini 350 GT, 1960’lardan beri var olan klasik bir otomobildir. BAE, Körfez ülkeleri ve Orta Doğu’daki otomobil tutkunları arasında hala popüler olan nadir ve çok aranan bir otomobil.

Lamborghini 350 GT, Lamborghini tarafından üretilen ilk seri üretim otomobildi. 1964 yılında tanıtıldı ve 1966 yılına kadar üretildi. Araba, Franco Scaglione tarafından tasarlandı ve 280 beygir güç üreten 3.5 litrelik bir V12 motora sahipti. 250 km/s azami hıza sahip olan otomobil, 0’dan 100 km/s hıza sadece 6,8 saniyede çıkabiliyordu.

Bugün Lamborghini 350 GT, klasik bir otomobil olarak kabul ediliyor ve koleksiyonerler tarafından oldukça beğeniliyor. Arabanın değeri, durumuna, kilometresine ve nadirliğine bağlıdır. BAE’de, Körfez ülkelerinde ve Orta Doğu’da Lamborghini 350 GT nadir bir otomobil ve iyi durumda bir tane bulmak zor olabilir.

BAE’de klasik otomobil alım satımı için bir pazar yeri olan Classictrader.ae’ye göre, bir Lamborghini 350 GT’nin değeri 2.000.000 AED ile 4.000.000 AED arasında değişebilir. Arabanın değeri, durumuna, kilometresine ve nadirliğine bağlı olarak değişebilir. Düşük kilometreli ve mükemmel durumda, bakımlı bir Lamborghini 350 GT daha yüksek bir fiyat getirebilir.

Classictrader.ae, klasik otomobillerde uzmanlaşmış ve satılık geniş bir Lamborghini 350 GT yelpazesine sahip bir pazar yeridir. Web sitesi, alıcıların ve satıcıların bağlantı kurması ve anlaşma yapması için bir platform sunar. Web sitesi ayrıca alım satım sürecini kolaylaştırmak için finansman, sigorta ve nakliye dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunmaktadır.

Sonuç olarak Lamborghini 350 GT, BAE, Körfez ülkeleri ve Orta Doğu’daki koleksiyonerler tarafından oldukça beğenilen bir klasik otomobildir. Arabanın değeri, durumuna, kilometresine ve nadirliğine bağlıdır. Classictrader.ae, klasik otomobillerde uzmanlaşmış ve satılık bir dizi Lamborghini 350 GT sunan bir pazar yeridir. Web sitesi, alıcıların ve satıcıların bağlantı kurması ve anlaşma yapması için bir platform sunarak alım ve satım sürecini kolaylaştırır.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here