Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

BAE ve Körfez’de bir austin Healey 3000 1959 1967 sahibi olmak

Orta Doğu’da yaşayan bir klasik otomobil tutkunuysanız, 1959’dan 1967’ye kadar bir Austin Healey 3000’e sahip olmak bir hayalin gerçekleşmesidir. Bu ikonik İngiliz spor arabası stil, zarafet ve performansın simgesidir ve gittiğiniz her yerde bakışları üzerinize çekebilecek ender bir mücevherdir.

Austin Healey 3000, 1959’dan 1967’ye kadar üretildi ve dünyanın en çok aranan klasik arabalarından biri. 124 beygir gücü üreten 2.9 litrelik sıralı altı motorla gelen iki koltuklu üstü açılır bir araba. Araba 120 mil / saat azami hıza ulaşabilir ve sadece 10 saniyede 0’dan 60 mil / saat’e çıkabilir.

Orta Doğu’da bir Austin Healey 3000’e sahip olmak benzersiz bir deneyimdir. Otomobilin klasik tasarımı ve güçlü motoru, onu sahil boyunca gezinmek veya çölü keşfetmek için mükemmel kılıyor. Her türlü arazi ve hava koşulunun üstesinden gelebilecek bir otomobil olması, onu her türlü klasik otomobil tutkunu için çok yönlü bir seçim haline getiriyor.

Orta Doğu’da bir Austin Healey 3000 satın almak istiyorsanız, ziyaret etmeniz gereken pazar yeri Classictrader.ae’dir. Bu çevrimiçi platform, klasik arabalarda uzmanlaşmıştır ve satın alınabilecek geniş bir Austin Healey 3000 modeli yelpazesine sahiptir. Listelere göz atabilir ve bütçenize ve tercihlerinize uyan mükemmel arabayı bulabilirsiniz.

Classictrader.ae, Orta Doğu’daki klasik otomobil alıcılarını ve satıcılarını birbirine bağlayan güvenilir bir pazar yeridir. Platform, güvenli ve sorunsuz bir satın alma deneyimi sunar ve bakımları yapılmış yüksek kaliteli bir araba alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sonuç olarak, Orta Doğu’da bir Austin Healey 3000’e sahip olmak, herhangi bir klasik otomobil tutkunu için gerçekleşen bir rüyadır. Bu ikonik İngiliz spor arabası stil, zarafet ve performansın simgesidir ve gittiğiniz her yerde bakışları üzerinize çekebilecek ender bir mücevherdir. Orta Doğu’da bir Austin Healey 3000 satın almak istiyorsanız, ziyaret etmeniz gereken pazar yeri Classictrader.ae’dir. Geniş klasik otomobil yelpazesi ve güvenli satın alma deneyimi ile bütçenize ve tercihlerinize uyan mükemmel otomobili bulabilirsiniz.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here